قوانین و مقررات هتل آپارتمان خانه کارگر تبریز

قوانین و مقررات استراحتگاه


 قوانین و مقررات هتل آپارتمان خانه کارگر تبریز
ارائه پرینت معرفینامه به همراه فاکتور صورتحساب پرداختی وجه اقامت در هنگام پذیرش الزامی بوده و در صورت همراه نبودن برگه پرینت پذیرش در واحد اقامتی صورت نمی پذیرد

1-مبلغ مذکور اختصاص به صاحب معرفینامه  بیمه شده اصلی " همسر و فرزندان مجرد"  افراد تحت تکلف بوده( آوردن دفترجه بیمه تامین اجتماعی جهت تایید تحت تکلف بودن اجباری می باشد)و جمع  کل ظرفیت نفرات قابل اسکان(سقف نفرات قابل پذیرش) با احتساب نوزاد و نفرات اضافی در واحدهای سوئیت بدون خواب و تک خواب هتل 4نفر می باشد و بیشتر از ظرفیت مذکور به هیچ عنوان قابل پذیرش نمیباشد.

پذیرش فقط خانوادگی شخص دارای معرفینامه به همراه همسر و فرزندان مجرد
پس صاحب معرفینامه  در صورت آوردن همراه، والدین ،پدر ، مادر ، برادر، خواهر ، عروس ، داماد ، پدر بزرگ ، مادر بزرگ ، مادر زن ، پدر زن ، اقوام و دوستان  بابت هزینه میزبانی هر نفر مازاد، مبلغ صد و پنجاه هزار تومان برای سه شب جهت اقامت درهمان واحد و با همان امکانات  خواهد بود( شبی 500000ریال).  پذیرش نفر اضافه مشروط به هماهنگی قبلی با دفتر هتل و پرداخت  هزینه اقامت  می باشد.
 2--به همراه داشتن کارت عضویت، کارت شناسایی معتبر عکسدار و برای کلیه افراد و مدارک احراز زوجیت برای متاهلین (به غیر از کهنسالان) اجباری است و در غیر این صورت پذیرش در یک واحد امکان پذیر نبوده و افراد فاقد کارت شناسائی مشروط بر آوردن نامه از اداره عمومی اماکن فرماندهی انتظامی امکان پذیر است .
3- در صورت عدم حضور فرد معرفی شده در مجتمع به هر دلیل ممکن معرفینامه فاقد اعتبار بوده و وجه پرداختی عودت نخواهد شد و معرفینامه  کان لم یکن خواهد بود  . اعتبار این معرفی‌نامه منوط به ثبت رزرو شما در قسمت "رزروهای تأیید شده"از منوی"رزرواسیون" سایت "سرا" می‌باشد، لذا مستدعی است به محض دریافت معرفی‌نامه با مراجعه به قسمت مذکور در سایت "سرا"، از نهایی شدن رزرو خود مطمئن شوید در غیر این صورت عملاً سوئیتی برای شما رزرو نگردیده و معرفی نامۀ صادره از درجۀاعتبار ساقط می‌باشد.
4-پذیرش معرفی شدگان از ساعت 14  الی 18 عصر تاریخ  ورود ذکر شده در معرفینامه  صورت می پذیرد و تاخیر بدون اطلاع به مدت 24 ساعت به منزله انصراف تلقی می گردد و وجه پرداختی عودت نخواهد شد.( در صورت ورود میهمانان محترم قبل از ساعت پذیرش هزینه ساعتی دریافت خواهد شد )
5-زمان تخلیه واحد ساعت 9 صبح بوده که عدم تخلیه و اعلام آن به دفتر پذیرش به منزله تمایل به استفاده ساعتی بیشتر از واحد خواهد بود و هزینه آن نقدا دریافت خواهد شد.( هر ساعت 300/000 ریال )
6- این معرفینامه قابل انتقال به غیر نمی باشد.  پذیرش معرفی شدگان بصورت خانوادگی امکان پذیر بوده و از پذیرش افراد مجرد یا متاهلینی که بدون همسر یا انفرادی مراجعه می نمایند(اعم از خانم‌ها و یا آقایان، حتی در قالب همراهی دختران با مادر و یا پسران با پدر) مطلقاً امکان‌پذیر نمی‌باشد و معذوریم همچنین به همراه آوردن فرد یا افراد پذیرش نشده به هتل تحت هر عنوان و به هر مدت تجاوز به ملک اختصاصی بوده و مسئولین هتل به محض اطلاع فرد یا افراد مذکور را توسط نیروی انتظامی مورد پیگرد قانونی قرار خواهند داد و مراتب به واحد اعزام کننده و دیگر مراجع ذیربط گزارش داده خواهد شد.
7- از تاریخ 97.01.01هزینه ورود خودرو به داخل مجتمع بصورت کلی برای مدت اقامت 150000ریال با توجه به پارک یا عدم پارک خودرو نسبت به ظرفیت فضای داخل پارکینگ در بازه زمانی تعریف شده در بند 10 معرفینامه هنگام پذیرش از میهمان محترم و همراهان گرامی اخذ خواهد شد .
8-عضومحترم؛شما با وقوف کامل نسبت به شرایط عمومی واختصاصی مهمانسرا و با آگاهی از درون سازمانی بودن این اقامتگاه وضوابط وشئونات خانه کارگر ج.ا.ا اقدام به رزرو واحد اقامتی نموده اید و متعهد میشوید خود وهمراهان محترمتان نسبت به رعایت موارد فوق و حفاظت و حراست از اموال و وسایل خود و مهمانسرا و رعایت نکات بهداشتی و برهم نزدن آرامش وآسایش دیگران و مواظبت از کودکان و سالخوردگان جداً کوشا باشید و مسئولیت حوادث و سوانح احتمالی را بپذیرید و در راستای استفاده بهینه از این امکانات محدود{که باسرمایه ناچیز حق عضویت سالانه اعضاء و به همت و پشتکار جناب آقای محجوب-دبیرکل خانه کارگرونماینده مردم تهران در مجلس-و یاران وهمکاران ایشان مهیّا شده}حداکثر همکاری و همدلی را داشته باشید.
9- کلیه واحدها مجهز به آشپزخانه با سرویس کامل و گاز و یخچال  ، سرویس بهداشتی و حمام  ،2عدد کاناپه تاشو و 2 عدد تحت خواب تک نفره ، تلویزیون و کولر گازی و امکانات اقامتی بوده و عدم استفاده لوازم موجود در واحد ، دلیلی بر سلب مسئولیت نگردیده و در زمان تخلیه واحد پرداخت هزینه هرگونه آسیب وارده احتمالی به واحد و تاسیسات آن و یا کسری و خرابی لوازم تحویلی به عهده تحویل گیرنده واحد خواهد بود و غرامت از میهمانان محترم دریافت خواهد شد. ((درصورتی که موقع تخلیه واحد،خسارت و يا کسری در لوازم مشاهده شود،غرامت مربوطه راحسب فهرست بها، می پردازید))
10- میهمانان محترم توجه داشته باشید که آخرین ساعت تردد 24 (12 شب) می باشد که در صورت ورود بعد از ساعت یاد شده خودرو در بیرون هتل پارک و افراد واحدمربوطه وارد هتل می گردند.
11-لغو درخواست رزرو سویئت ، چنانچه تا 1 روز قبل از تاریخ رزرو ( تاریخ تحویل واحد اقامتی ) در سامانه ثبت گردد . 90 % وجه پرداختی حداکثر ظرف پنجاه روز عودت داده خواهد شد. لیکن در صورت عدم حضور در مجتمع و یا نسبت لغو درخواست در سامانه پس از سپری شدن مهلت تعیین شده امکان عودت هیچگونه وجهی وجود ندارد. و  برابر ضوابط ثبت شماره کارت بانکی خود عضو محترم که عمل رزرو را انجام داده و برگه معرفینامه به نام خود فرد عضو می باشد واریز خواهد گردید .
12-از آوردن هرگونه وسايل و لوازم آتش زا مثل كپسول گاز پيک نيکی،هيتر،قليان،آتش گردان و منقل به داخل واحدها جداً خودداری کنید و همچنین وارد نمودن و همراه داشتن حیوان خانگی و یا غیر خانگی به مجتمع اکیدا ممنوع می باشد  و ناگزیر به عدم میزبانی میهمانی چون شما خواهیم بود.
13- میهمانان محترم توجه داشته باشند هنگام اقامت در واحد لوازم بهداشت شخصی از قبیل ( حوله، مسواک ، خمیر دندان، صابون ، شامپو ،ملافه ، دمپایی ،  لیوان شخصی و ...) همچنین برای پخت و پز به همراه خود قابلمه و تابه  همراه خود داشته باشید تا بهداشت محیطی و فردی رعایت شود.
14- جهت پیشگیری و بروز هر گونه مشکل احتمالی در زمان مراجعه به هتل ، مطالعه دقیق مفاد این معرفینامه و جهت کسب اطلاعات تکمیلی و راهنمایی و پیشنهادات با شماره تلفن 2827090-0413 - 2829273-0413 تماس حاصل فرمائید.15- کلیه میهمانان محترم ملزوم به رعایت ضوابط و مقررات داخلی مجتمع هستند و به خاطر داشته باشید مسئولین مجتمع موظف به اجرای کامل و دقیق ضوابط قید شده در این معرفینامه می باشند.
آدرس هتل از مسیر اتوبان تهران – تبریز
انتهای اتوبان پاسداران / میدان آذربایجان/به طرف میدان جهاد /پل سرداران فاتح(پل تزئین شده با پرچم) به طرف  بلوار 5 مرداد ( بلوار منجم )- خیابان شهید ظهیری / پشت مرکز آموزش خانه کارگر / هتل خانه کارگر

time:0.20242691040039 memory usage:2 mb