قوانین و مقررات هتل آپارتمان کارا سرعین

قوانین و مقررات استراحتگاه


***میهمان محترم این مجموعه هتل نیستبلکه خانه همه شماست. پس خود شما هم در نظافت آن همکاری می کنید و واحد تحویلی راجاروب شده،ظروف شسته شده وزباله ها جمع آوری شدهتحویل می دهید واگر احیاناً تمایلی به نظافت خانه خود(واحدتحویلی)ندارید این وظیفه راخدمتکار با دریافت 20هزارتومان برعهده خواهد گرفت.

* مبلغ مذکور اختصاص به دارنده معرفینامه به همراه همسر و فرزندان مجرد  دارد  و درصورت به همرا ه بودن فرد یا افرادی بغیر از افراد فوق الذکر، به ازای هرنفر (حتی نوزاد) هزینه جداگانه با ارائه فیش به ازای  هرنفر750000 ریال (برای مجموع سه شب) دریافت می گردد.
*تردد هر فردی غیر از افراد پذیرش شده در هر ساعتی از شبانه روز به منزله نفر اضافی بوده و در زمان تحویل و تخلیه واحد هزینه ی نفر اضافی اخذ خواهد شد. لذا آوردن مهمان به واحد ممنوع می باشد.
*جمع کل نفرات با احتساب نوزاد 4 نفر (همسروفرزندان مجرد) برای واحدهای تک خوابه و 5 نفر (همسروفرزندان مجرد)برای واحدهای دوخوابه   بوده وپذیرش نفر اضافه مشروط به هماهنگی قبلی با دفتر  و دریافت وجه امکانپذیر خواهد بود.
* دردست داشتن نسخه كاغذي اين معرفينامه الزاميست وبه مفهوم مطالعه و قبول كليه مندرجات آن مي باشداز جمله اينكه همراه داشتن اصل شناسنامه  يكايك ميهمانان واصل وکپی کارت عضويت خانه کارگر الزاميست.درغیراینصورت پذیرش در یک واحد امکان پذیر نبوده و افراد فاقد کارت شناسائی مشروط بر امکان پذیرش،همراه تلقی می شوند.
* در صورت عدم حضور فرد معرفی شده در هتل به هر دلیل ممکن معرفینامه فاقد اعتبار بوده و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد

*ساعت پذیرش از14تا18هرروز میباشد لذا چنانچه پس ازساعت18روز رزروشده خود تشریف می آورید حتماتاساعت18اطلاع دهید وگرنه انصراف تلقي ميشود..(پس از مطلع نمودن اقامتگاه نیز، پذیرش بعد از ساعت 22  به هیچ وجه ممکن نمی باشد).

*ساعت تخلیه ساعت 9 صبح آخرین روز درج شده درمعرفینامه بوده ودرصورت عدم رعایت مدیریت هتل حق ورود به اتاق وتخلیه واحد رادارد.ضمنا قبل از ساعت 8 صبح امکان تخلیه وجود ندارد

* این معرفینامه تنها در صورت تایید مرکز اعتبار دارد

*این معرفینامه قابل انتقال به غیر نبوده و چنانچه گیرنده آن قصد انصراف و یا تغییر در تاریخ مراجعه را داشته باشد می تواند4 روز قبل از تاریخ مقرر به سایت مراجعه نماید، در غیر اینصورت امکان هیچگونه تغییر در تاریخ قید شده وجود نداشته و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد.

* درصورت انصراف در زمان مقرر 4 روز قبل از مراجعه 10 درصد از مبلغ واریزی و کارمزد بین بانکی کسر و ظرف 45 روزعودت داده می شود.

* پذیرش معرفی شدگان بصورت خانوادگی امکانپذیر بوده و از پذیرش افراد مجرد یا متاهلینی که بدون همسر مراجعه می نمایند معذوریم

*کلیه واحدها مجهز به آشپزخانه، سرویس بهداشتی و امکانات اقامتی بوده و در صورت بروز هرگونه خسارت و یا کسری، غرامت متعلقه از میهمانان   دریافت خواهد شد.

*مسافر عزیز؛به دليل جلوگيری از بروز آتش سوزی،از آوردن هرگونه وسايل و لوازم آتش زا مثل كپسول گاز پيک نيکی،هيتر،قليان،آتش گردان و منقل به داخل واحدها و از استعمال دخانیات و طبخ ماهی و میگو جداً خودداری کنید وگرنه بجهت حفظ ایمنی و جلوگیری از نشر دود و بوی نامطبوع ناگزیر به عدم میزبانی میهمانی چون شما خواهیم بود.

*در صورت هرگونه تخلف از ضوابط داخلی هتل به متخلفین تذکر داده و درصورت تکرار ضمن ممانعت از ادامه اقامت ، عضو محترم در لیست سیاه اعضاء قرار خواهد گرفت که در اینصورت دیگر امکان رزرو هیچ یک از اقامتگاههای خانه کارگر را نخواهد داشت.

* هزینه پارک هر خودرو  روزانه 7000 تومان میباشد.

*این هتل هیچ گونه امکانات و تجهیزات رفاهی- اقامتی برای افراد کهنسال یا معلول و یا بیمار و.... نداردو هیچ گونه مسئولیتی در قبال این اشخاص ندارد.

*میهمانان محترم توجه داشته باشند هنگام اقامت در واحد لوازم بهداشت شخصی از قبیل (حوله ، مسواک ، خمیر دندان ، صابون ،شامپو ، ملافه ، دمپایی ،قابلمه ، لیوان شخصی و....) همراه داشته باشید تا بهداشت محیطی و فردی رعایت شو د.

*رعایت پوشش مناسب اسلامی برای کلیه میهمانان اعم از خانم‌ها و آقایان،  در محوطه هتلاجباری است.

*این هتل  فاقد کولر یا پنکه می باشد.( با توجه به ییلاقی بودن شهر سرعین ، در فصل بهار،پاییز،زمستان همراه داشتن لباس گرم توصیه می شود.)

*درب هتل از ساعت 1 بامداد تا 6 صبح بسته بوده و هر گونه ورود و خروج افراد و خودرو در این ساعات ممنوع می‌باشد.

*ورود هرگونه حیوان‌ (اعم از اهلی و غیر اهلی) به مجتمع و سوئیت اکیداً ممنوع بوده و از ادامه اقامت خاطیان، جلوگیری بعمل خواهد آمد.

*رزرو  هتل توسط عضو محترم و دریافت معرفی نامه، به منزله ی مطالعه و قبول ضوابط بالا می باشد* (اظهار بی اطلاعی از ضوابط ، از ناحیه مهمان محترم موجه نخواهد بود)

سرویسهای بهداشتی این هتل فرنگی میباشد.

 ادرس: پایین تر از میدان دانش-خیابان حجاب-حجاب جنوبی- هتل آرتیناژبال04532137617   :  ساعات پاسخگویی به تلفن 14 الی 17 می باشد

پارکینک هتل محدودمیباشد

time:0.21360802650452 memory usage:2 mb