قوانین و مقررات مهمانسرای خانه کارگر یزد

قوانین و مقررات استراحتگاه

1-دوست عزیز همراه داشتن اصل شناسنامه واصل وکپی پشت وروی کارت عضويت خانه کارگرالزاميست

2-مسافر محترم؛پذیرش از ساعت14تا18 روز رزروشده میباشد و ساعت تخلیه وتحویل واحد هم حداکثرتا9صبح روزآخر است لذا چنانچه همکاری لازم نشود و به هردلیلی تا9صبح تخلیه نشود مدیریت مهمانسرا بناچار مجاز به ورود به واحد وتخلیه آن میباشد.
3-همراه همدل؛این مجموعه هتل نیست بلکه خانه همه شماست پس خود شما هم در نظافت آن همکاری می کنید و واحد تحویلی را جاروب شده،ظروف شسته شده وزباله ها جمع آوری شده تحویل می دهید.
4-عضوگرامی؛پرداختی شما بابت اقامت خودشماوهمسرعزیزتان وفرزندان دلبندتان که هنوز ازدواج نکرده اند تاسقف ظرفیت مجاز واحداست پس اگروالدین یابرادروخواهروعروس وداماد و... را با خود به همراه دارید بابت هزینه میزبانی هر نفر مازاد،مبلغ نود هزار تومان جهت اقامت درهمان واحد وباهمان امکانات خواهیدپرداخت.
5- مسافر عزیز؛به دليل جلوگيری از بروز آتش سوزی،از آوردن هرگونه وسايل و لوازم آتش زا مثل كپسول گاز پيک نيکی،هيتر،قليان،آتش گردان و منقل به داخل واحدها جداً خودداری کنید وگرنه بجهت حفظ ایمنی،ناگزیر به عدم میزبانی میهمانی چون شما خواهیم بود.
6- هموند عزیز؛کوشیده ایم کليه واحدها مجهز به آشپزخانه،سرويس بهداشتی،حمام وامکانات اقامتی گردد تا رفاه بیشتری برای شماوخانواده عزیزتان فراهم شود لذا درصورتی که موقع تخلیه واحد،خسارت و يا کسری در لوازم مشاهده شود،غرامت مربوطه راحسب فهرست بها،می پردازید.
7- مسافر محترم؛این معرفينامه(رزرو)را نمیتوانید به دیگران واگذارکنید چون حضور خود شما الزامیست
8-دوست گرامی؛اگر خواستید این درخواست رزرو را لغو کنیدچنانچه تا 4روز قبل ازتاريخ رزرو به سامانه مراجعه کنید و لغونمائید 90درصد پرداختی(طیّ بیست روز)برگشت داده میشود واگر پس از4روز لغودرخواست کنید یا به هردلیلی تشریف نیاوریدمبلغی عودت نمیشود.
9-هرگونه استعمال دخانیات و نیز پخت و پز ماهی و میگو داخل واحدها به شدت ممنوع بوده و موجب جریمه خواهدشد

10-این استراحتگاه فاقد رستوران و پارکینگ می باشد.
11-عضو محترم؛شما با وقوف کامل نسبت به شرایط عمومی واختصاصی مهمانسرا و با آگاهی از درون سازمانی بودن این اقامتگاه وضوابط وشئونات خانه کارگر ج.ا.ا اقدام به رزرو واحد اقامتی نموده اید و متعهد میشوید خود وهمراهان محترمتان نسبت به رعایت موارد فوق و حفاظت و حراست از اموال و وسایل خود و مهمانسرا و رعایت نکات بهداشتی و برهم نزدن آرامش وآسایش دیگران و مواظبت از کودکان و سالخوردگان جداً کوشا باشید و مسئولیت حوادث و وسوانح احتمالی را بپذیرید و در راستای استفاده بهینه از این امکانات محدود{که باسرمایه ناچیز حق عضویت سالانه اعضاء و به همت و پشتکار جناب آقای محجوب-دبیرکل خانهکارگرونماینده مردم تهران در مجلس-و یاران وهمکاران ایشان مهیّا شده}حداکثر همکاری و همدلی را داشته باشید.

یزد-تقاطع بلوارجمهوری وخیابان انقلاب-جنب مسجد حضرت ابوالفضل(ع)-تلفن03535250595

 

time:0.2010350227356 memory usage:2 mb