قوانین و مقررات مهمانسرای شهید فاضل سرعین

قوانین و مقررات استراحتگاه

اطلاعیه مهم: در هنگام رزرو به  این نکته توجه  داشته باشید که  واحدهای دوبلکس فاقد سیستم گرمایشی (فاقد آبگرم و گرمایش مناسب) می باشد.(در صورت رزرو این واحدها و در صورت برودت هوا(فروردین) امکان جابجایی و تعویض اتاق به هیچ وجه ممکن نخواهد بود لذا در انتخاب  نوع واحد ها  در هنگام رزرو دقت فرمائید)

 

**میهمان محترم این مجموعه هتل نیست بلکه خانه همه شماست. پس خود شما هم در نظافت آن همکاری می کنید و واحد تحویلی راجاروب شده،ظروف شسته شده وزباله ها جمع آوری شده تحویل می دهید واگر احیاناً تمایلی به نظافت خانه خود(واحدتحویلی)ندارید این وظیفه راخدمتکار با دریافت 20هزارتومان برعهده خواهد گرفت.

* مبلغ مذکور اختصاص به دارنده معرفینامه به همراه همسر و فرزندان مجرد  دارد  و درصورت به همرا ه بودن فرد یا افرادی بغیر از افراد فوق الذکر، به ازای هرنفر (حتی نوزاد) هزینه جداگانه با ارائه فیش به ازای  هرنفر500000 ریال (برای مجموع سه شب) دریافت می گردد.

*تردد هر فردی غیر از افراد پذیرش شده در هر ساعتی از شبانه روز به منزله نفر اضافی بوده و در زمان تحویل و تخلیه واحد هزینه ی نفر اضافی اخذ خواهد شد. لذا آوردن مهمان به واحد ممنوع می باشد.

*جمع کل نفرات با احتساب نوزاد 4 نفر (همسروفرزندان مجرد) برای واحدهای تک خوابه و 5 نفر (همسروفرزندان مجرد)برای واحدهای دوبلکس  بوده وپذیرش نفر اضافه مشروط به هماهنگی قبلی با دفتر  و دریافت وجه امکانپذیر خواهد بود.

* دردست داشتن نسخه كاغذي اين معرفينامه الزاميست وبه مفهوم مطالعه و قبول كليه مندرجات آن مي باشداز جمله اينكههمراه داشتن اصل شناسنامه  يكايك ميهمانانواصل وکپی کارت عضويت خانه کارگر الزاميست.درغیراینصورت پذیرش در یک واحد امکان پذیر نبوده و افراد فاقد کارت شناسائی مشروط بر امکان پذیرش،همراه تلقی می شوند.

* در صورت عدم حضور فرد معرفی شده در مجتمع به هر دلیل ممکن معرفینامه فاقد اعتبار بوده و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد

*ساعت پذیرش از14تا17هرروز میباشد لذا چنانچه پس ازساعت17روز رزروشده خود تشریف می آورید حتماتاساعت16اطلاع دهید وگرنه انصراف تلقي ميشود..(پس از مطلع نمودن اقامتگاه نیز، پذیرش بعد از ساعت 22  به هیچ وجه ممکن نمی باشد).

*ساعت تخلیه ساعت 9 صبح آخرین روز درج شده درمعرفینامه بوده ودرصورت عدم رعایت مدیریت مجتمع حق ورود به اتاق وتخلیه واحد رادارد.ضمنا قبل از ساعت 8 صبح امکان تخلیه واحد وجود ندارد

* این معرفینامه تنها در صورت تایید مرکز اعتبار دارد.

*این معرفینامه قابل انتقال به غیر نبوده و چنانچه گیرنده آن قصد انصراف و یا تغییر در تاریخ مراجعه را داشته باشد می تواند4 روز قبل از تاریخ مقرر به سایت مراجعه نماید، در غیر اینصورت امکان هیچگونه تغییر در تاریخ قید شده وجود نداشته و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد

* درصورت انصراف در زمان مقرر 4 روز قبل از مراجعه 10 درصد از مبلغ واریزی و کارمزد بین بانکی کسر و ظرف 45 روزعودت داده می شود.

* پذیرش معرفی شدگان بصورت خانوادگی امکانپذیر بوده و از پذیرش افراد مجرد یا متاهلینی که بدون همسر مراجعه می نمایند معذوریم

*کلیه واحدها مجهز به آشپزخانه، سرویس بهداشتی و امکانات اقامتی بوده و در صورت بروز هرگونه خسارت و یا کسری، غرامت متعلقه از میهمانان   دریافت خواهد شد.

*مسافر عزیز؛به دليل جلوگيری از بروز آتش سوزی،از آوردن هرگونه وسايل و لوازم آتش زا مثل كپسول گاز پيک نيکی،هيتر،قليان،آتش گردان و منقل به داخل واحدها و از استعمال دخانیات و طبخ ماهی و میگو جداً خودداری کنید وگرنه بجهت حفظ ایمنی و جلوگیری از نشر دود و بوی نامطبوع ناگزیر به عدم میزبانی میهمانی چون شما خواهیم بود.

*در صورت هرگونه تخلف از ضوابط داخلی مجتمع به متخلفین تذکر داده و درصورت تکرار ضمن ممانعت از ادامه اقامت ، عضو محترم در لیست سیاه اعضاء قرار خواهد گرفت که در اینصورت دیگر امکان رزرو هیچ یک از اقامتگاههای خانه کارگر را نخواهد داشت

* هزینه پارک هر خودرو  روزانه 5000 تومان میباشد

*این مجتمع هیچ گونه امکانات و تجهیزات رفاهی- اقامتی برای افراد کهنسال یا معلول و یا بیمار و.... نداردو هیچ گونه مسئولیتی در قبال این اشخاص ندارد

*میهمانان محترم توجه داشته باشند هنگام اقامت در واحد لوازم بهداشت شخصی از قبیل (حوله ، مسواک ، خمیر دندان ، صابون ،شامپو ، ملافه ، دمپایی ،قابلمه ، لیوان شخصی و....) همراه داشته باشید تا بهداشت محیطی و فردی رعایت شو د.

*رعایت پوشش مناسب اسلامی برای کلیه میهمانان اعم از خانم‌ها و آقایان،  در محوطه مجتمع اجباری است.

*این مجتمع فاقد کولر یا پنکه می باشد.( با توجه به ییلاقی بودن شهر سرعین ، در فصل بهار،پاییز،زمستان همراه داشتن لباس گرم توصیه می شود.)

*درب مجتمع از ساعت 1 بامداد تا 6 صبح بسته بوده و هر گونه ورود و خروج افراد و خودرو در این ساعات ممنوع می‌باشد.

*ورود هرگونه حیوان‌ (اعم از اهلی و غیر اهلی) به مجتمع و سوئیت اکیداً ممنوع بوده و از ادامه اقامت خاطیان، جلوگیری بعمل خواهد آمد.

*رزرو  اقامتگاه توسط عضو محترم و دریافت معرفی نامه، به منزله ی مطالعه و قبول ضوابط بالا می باشد* (اظهار بی اطلاعی از ضوابط ، از ناحیه مهمان محترم موجه نخواهد بود

این مجتمع فاقد توالت فرنگی می باشد. ابتدای ورودی شهر سرعین میدان سبلان
   04532222213     :  ساعات پاسخگویی به تلفن 14 الی 17 می باشد


 

time:0.17515397071838 memory usage:2 mb