قوانین و مقررات مهمانسرای شهید فاضل سرعین

قوانین و مقررات استراحتگاه

 " این مجموعه هتل نیست بلکه خانه همه شماست. پس خود شما هم در نظافت آن همکاری کنید"

 

 میهمان محترم 

* مبلغ واریزی شما مختص به دارنده معرفینامه به همراه همسر و فرزندان مجرد است و درصورت به همرا ه بودن فرد یا افرادی بغیر از افراد فوق الذکر، به ازای هرنفر (حتی نوزاد) هزینه جداگانه (  هرنفر۱۵۰۰۰۰  تومان) دریافت می گردد.

لطفا واحد تحویلی را نظافت شده ، ظروف شسته شده و زباله ها جمع آوری شده تحویل دهید واگر احیاناً تمایلی به نظافت واحد تحویلی ندارید این وظیفه راخدمتکار با دریافت 50هزارتومان برعهده خواهد گرفت.

*تردد هر فردی غیر از افراد پذیرش شده در هر ساعتی از شبانه روز به منزله نفر اضافی بوده و در زمان تحویل و تخلیه واحد هزینه نفر اضافی اخذ خواهد شد. لذا آوردن مهمان به واحد ممنوع می باشد.

*جمع کل نفرات با احتساب نوزاد برای تک خوابه  4 نفر و دوخوابه 5 نفر  (همسروفرزندان مجرد) خواهد بود.

* دردست داشتن نسخه كاغذي اين معرفينامه الزاميست وبه مفهوم مطالعه و قبول كليه مندرجات آن مي باشد از جمله اينكه همراه داشتن اصل شناسنامه يكايك ميهمانان الزاميست.درغیراینصورت پذیرش در یک واحد امکان پذیر نبوده و افراد فاقد کارت شناسائی مشروط بر امکان پذیرش،همراه تلقی می شوند.

* در صورت عدم حضور فرد معرفی شده در مجتمع به هر دلیل ممکن ، معرفینامه فاقد اعتبار بوده و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد

*ساعت پذیرش از14تا18 هرروز می باشد لذا چنانچه پس ازساعت18روز رزروشده خود تشریف می آورید حتما تا ساعت 16اطلاع دهید وگرنه انصراف تلقي ميشود. (پس از مطلع نمودن اقامتگاه نیز، پذیرش بعد از ساعت 22 به هیچ وجه ممکن نمی باشد).

*ساعت تخلیه ساعت 9 صبح آخرین روز درج شده درمعرفینامه بوده ودرصورت عدم رعایت مدیریت مجتمع حق ورود به اتاق وتخلیه واحد را دارد. ضمنا قبل از ساعت 8 صبح امکان تخلیه واحد وجود ندارد.

*این معرفینامه قابل انتقال به غیر نبوده و چنانچه گیرنده آن قصد انصراف و یا تغییر در تاریخ مراجعه را داشته باشد می تواند4    روز قبل از تاریخ مقرر به سایت مراجعه نماید، در غیر اینصورت امکان هیچگونه تغییر در تاریخ قید شده وجود نداشته و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد.

* درصورت انصراف در زمان مقرر 4 روز قبل از مراجعه 10 درصد از مبلغ واریزی و کارمزد بین بانکی کسر و ظرف 45 روزعودت داده می شود.

* پذیرش معرفی شدگان بصورت خانوادگی امکانپذیر بوده و از پذیرش افراد مجرد یا متاهلینی که بدون همسر مراجعه می نمایند معذوریم.

*کلیه واحدها مجهز به آشپزخانه، سرویس بهداشتی و امکانات اقامتی بوده و در صورت بروز هرگونه خسارت و یا کسری، غرامت متعلقه از میهمانان  دریافت خواهد شد.

*مسافر عزیز؛ به دليل جلوگيری از بروز آتش سوزی ،از آوردن هرگونه وسايل و لوازم آتش زا مثل كپسول گاز پيک نيک، هيتر،قليان،آتش گردان و منقل به داخل واحدها و از استعمال دخانیات و طبخ ماهی و میگو جداً خودداری کنید وگرنه بجهت حفظ ایمنی و جلوگیری از نشر دود و بوی نامطبوع ناگزیر به عدم میزبانی شما خواهیم بود.

*در صورت هرگونه تخلف از ضوابط داخلی مجتمع به متخلفین تذکر داده و درصورت تکرار ضمن ممانعت از ادامه اقامت ، عضو محترم در لیست سیاه اعضاء قرار خواهد گرفت که در اینصورت دیگر امکان رزرو هیچ یک از اقامتگاههای خانه کارگر را نخواهد داشت

* هزینه پارکینگ خودرو  25000 تومان می باشد.

*این مجتمع هیچ گونه امکانات و تجهیزات رفاهی- اقامتی برای افراد معلول و یا بیمار و.... ندارد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال این اشخاص ندارد و همچنین مسافر محترمی که دارای کودک می باشد از رزرو  واحد های دوخوابه بدلیل تند بودن شیب پله خود داری نمایند.

*میهمانان محترم توجه داشته باشند هنگام اقامت در واحد لوازم بهداشت شخصی از قبیل (حوله ، مسواک ، خمیر دندان ، صابون ،شامپو ، ملافه ، دمپایی ،قابلمه ، لیوان شخصی و....) همراه داشته باشید تا بهداشت محیطی و فردی رعایت شو د.

*رعایت پوشش مناسب اسلامی برای کلیه میهمانان اعم از خانم‌ها و آقایان، در محوطه مجتمع اجباری است.

*این مجتمع فاقد کولر یا پنکه می باشد.

*درب مجتمع از ساعت 1 بامداد تا 6 صبح بسته بوده و هر گونه ورود و خروج افراد و خودرو در این ساعات ممنوع می‌باشد.

*ورود هرگونه حیوان‌ (اعم از اهلی و غیر اهلی) به مجتمع و سوئیت اکیداً ممنوع بوده و از ادامه اقامت خاطیان، جلوگیری بعمل خواهد آمد.

*رزرو اقامتگاه توسط عضو محترم و دریافت معرفی نامه، به منزله ی مطالعه و قبول ضوابط بالا می باشد* (اظهار بی اطلاعی از ضوابط ، از ناحیه مهمان محترم موجه نخواهد بود

این مجموعه فاقد توالیت فرنگی میباشد.

آدرس: سرعینورودی شهرمیدان سبلانمجتمع اقامتی شهید فاضل

تلفن:  04532222213  - ساعات پاسخگویی به تلفن 14 الی 19 می باشد

 

time:0.17486095428467 memory usage:4 mb