قوانین و مقررات مهمانسرای سلمانشهر

قوانین و مقررات استراحتگاه

 

 


تذکرات مهم به میهمانان محترم :

1- همراه داشتن شناسنامه برای کلیه میهمانان محترم و تمامی همراهان الزامی می باشد. در صورت عدم ارائه شناسنامه از پذیرش میهمانان گرامی خودداری می گردد.

2- هزینه هر واحد بر حسب استفاده حداکثر 4 نفر ( یک خوابه ) و 6 نفر ( دوخوابه ) محاسبه گردیده است . لذا در صورت استفاده بیش از تعداد مذکور به ازاء هر فرد مبلغ چهل هزار تومان ( 40/000 تومان ) بصورت نقدی از سوی مدیریت محترم پذیرش در قبال ارائه رسید اخذ می گردد. مبلغ دریافتی نفرات همراه بابت کل زمان اقامت بوده و تفکیک پذیر نیست. اقامت ایشان نیز در همان سوئیت و با همان امکانات است .

3- اقامت بیش از هشت نفر در هر واحد اکیداً ممنوع می باشد.

4- در صورت بروز هرگونه خسارت و یا کسری اثاثیه اطاقها ،حسب فهرست بهاء استراحتگاه ، میهمان گرامی موظف به پرداخت غرامت بصورت نقدی خواهد بود.

5- استراحتگاه هیچگونه تعهدی نسبت به مهیا نمودن امکانات صبحانه ، ناهار و شام ندارد .

6- هر چند کلیه واحدها مجهز به وسایل آشپزخانه ، یخچال ، تلویزیون ، پتو ، ملحفه ، ظروف ، کولر گازی و ... می باشد. لکن از آنجاییکه این واحدها برای نخستین بار پس از بازسازی مورد بهره برداری قرار می گیرد، ممکن است برخی نواقص وجود داشته باشد که پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم .

7- همراه داشتن وسایل شخصی از قبیل حوله و ... توصیه می شود.

8- کلیه میهمانان محترم موظف به رعایت مقررات داخلی می باشند.

9- از آنجاییکه دفتر پذیرش در مجتمع وجود ندارد و در مجتمع یاد شده تعداد اندکی واحد متعلق به این تشکیلات است به محض ورود به مجتمع با شماره تلفن  09011596140 (آقای فغانی) تماس حاصل فرمائید تا هماهنگی پذیرش صورت پذیرد . در صورت عدم پاسخگویی به بلوک A3 واحد 6  مراجعه حضوری نمایید .

10- با توجه به شرایط موجود در مجتمع پذیرش از ساعت 14 لغایت 18 می باشد . چنانچه پس از ساعت 18(حداکثر ساعت 22) قصد مراجعه به مجتمع را دارید هماهنگی قبلی با آقای فغانی ( مسئول پذیرش ) بصورت تلفنی پذیرد. ضمناً پس از ساعت 22 بدلیل رعایت حال سایر  ساکنین مجتمع به هیچ وجه پذیرش انجام نمی پذیرد.

11- این معرفی نامه و همچنین مبلغ پرداختی منحصراً جهت پذیرش صاحب معرفی نامه و همسر و فرزندان مجرد ایشان می باشد .

12- عدم حضور صاحب معرفی نامه در مجتمع ( به هر دلیل ) موجب ابطال معرفی نامه گردیده و عودت وجه آن نیز تحت هیچ شرایط میسر نخواهد بود .

13- لغو درخواست رزرو سوئیت ، چنانچه تا 4روز قبل از تاریخ رزرو ( تاریخ تحویل سوئیت ) در سامانه ثبت گردد.90% وجه پرداختی حداکثر ظرف مدت بیست روز ، عودت داده خواهد شد، لیکن در صورت عدم حضور در مجتمع و یا ثبت " لغو درخواست " در سامانه پس از سپری شدن مهلت تعیین شده امکان عودت هیچگونه وجهی وجود ندارد.

14- عدم حضور ( تا 24 ساعت پس از تاریخ رزرو و بدون اطلاع قبلی ) در مجتمع به منزله انصراف تلقی خواهد گردید.

15- به خاطر داشته باشید هر گونه توصیه کتبی و یا شفاهی افراد مسئول و یا غیر مسئول در صورت مغایرت با مفاد این معرفی نامه ، فاقد اعتبار بوده و مسئولین مجتمع موظف به اجرای کامل و دقیق ضوابط قید شده در این معرفی نامه می باشند.

16- وارد نمودن و به همراه داشتن هر نوع حیوان خانگی و غیر خانگی و استعمال قلیان در مجتمع اکیداً ممنوع بوده و از ادامه اقامت خاطیان جلوگیری بعمل خواهد آمد .

هزینه هر نفر اضافه در شش ماه دوم سال 50 درصد با تخفیف می باشد.

آدرس: مازندران –سلمانشهر– خیابان شهید فلاحی –خیابان بعثت –مجتمع مسکونی سامان –مسئول پذیرش آقای فغانی

time:0.15011096000671 memory usage:2 mb