قوانین و مقررات مهمانسرای گرگان

قوانین و مقررات استراحتگاه

ضوابط اختصاصی استراحتگاه: الف)مبلغ مذکور اختصاص به دارنده معرفینامه به همراه همسر و فرزندان مجرد دارد و در صورت به همراه بودن فرد یا افرادی بغیر از افراد فوق الذکر ، به ازای هر نفر (حتی نوزاد) هزینه جداگانه با ارائه فیش به ازای هر نفر روزانه 100000 تومان دریافت می گردد. جمع کل نفرات با احتساب نوزاد 4 نفر ( همسر و فرزندان مجرد ) برای واحدهای تک خوابه و 5 نفر (همسر و فرزندان مجرد) برای واحدهای دوخوابه بوده و پذیرش نفر اضافه مشروط به هماهنگی قبلی با دفتر و دریافت وجه امکانپذیر خواهد بود.
1-به همراه داشتن کارت عضویت و شناسنامه یا دفترچه تامین اجتماعی (بغیراز کهنسالان)برای کلیه افراد همراه اجباری است و در غیر اینصورت پذیرش در یک واحد امکان پذیر نبوده و افراد فاقد کارت شناسائی مشروط بر امکان پذیرش ، همراه تلقی می شوند .

2- عدم حضور صاحب معرفی نامه در مجتمع (به هر دلیل)، موجب ابطال معرفی نامه گردیده ، وعودت وجه آن نیز تحت هیچ شرایط میسر نخواهد بود.

3-پذیرش معرفی شدگان از ساعت 13الی 20شب صورت پذیرفته و تاخیر بدون اطلاع به مدت 24 ساعت از آغاز پذیرش بمنزله انصراف تلقی می گردد.ساعت تخلیه ساعت 9 صبح آخرین روز درج شده در معرفینامه بوده و درصورت عدم رعایت مدیریت هتل آپارتمان حق ورود به اتاق و تخلیه واحد را دارد.

4-این معرفینامه قابل انتقال به غیر نبوده و چنانچه گیرنده آن قصد انصراف و یا تغییر در تاریج مراجعه را داشته باشد می تواند 4روز قبل از تاریخ مقرر به سایت مراجعه نموده ، در غیر اینصورت امکان هیچگونه تغییر در تاریخ قید شده وجود نداشته و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد.

5-در صورت انصراف در زمان مقرر 4روز قبل از مراجعه 10 درصد از مبلغ واریزی و کارمزد بین بانکی کسر و ظرف 40 روز عودت داده میشود.

6- محیط مجتمع کاملاً خانوادگی (همراهی زوج و زوجه و یا خانم و آقای محرم به یکدیگر) تعریف شده، لذا پذیرش در این مجتمع صرفاً به صورت ترکیبی از خانم و آقای محرم به یکدیگر، در قالب (زن و شوهر و فرزندان)، ( مادر و پسر بالای 18 سال )، ( پدر و دختر بالای 18 سال ) و موارد مشابه امکان پذیر خواهد بود . بدیهی است در صورت عدم رعایت ضوابط قید شده ، پذیرش و یا عودت وجه امکان پذیر نبوده ، و عواقب ناخوشایند ناشی از عدم پذیرش، به عهده صاحب معرفی نامه خواهد بود .

7-کلیه واحدها مجهز به آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و امکانات اقامتی بوده و در صورت بروز هرگونه خسارت و یا کسری ، غرامت متعلقه از میهمانان دریافت خواهد شد.

8-در صورت مشاهده هرگونه تخلف از ضوابط داخلی هتل آپارتمان به متخلفین تذکر داده و در صورت تکرار ضمن ممانعت از ادامه اقامت مراتب به واحد اعزام کننده و دیگر مراجع ذیربط گزارش داده خواهد شد. 9- با توجه به جدید الاحداث بودن مجتمع ، امکان بروز برخی مشکلات مانند : قطع آب ، قطع برق و ... محتمل است، البته در نظر داشته باشید همکاران ما نهایت سعی را جهت فراهم ساختن محیطی مفرح برای شما و خانواده محترم بکار خواهند بست، و پیشاپیش از بروز مشکلات احتمالی پوزش می طلبیم .

10_این هتل آپارتمان هیچ گونه امکانات و تجهیزات رفاهی اقامتی برای افراد کهنسال و یا معلول و ... ندارد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال این اشخاص ندارد.

11-میهمانان محترم توجه داشته باشند هنگام اقامت در واحد لوازم بهداشت شخصی از قبیل (حوله، مسواک، خمیردندان، صابون، شامپو، ملافه، دمپایی، قابلمه، لیوان شخصی و...) همراه داشته باشید تا بهداشت محیطی و فردی رعایت شود . میهمان گرامی به همراه داشته پرینت تکمیل شده (فرم پذیرش)الزامی بوده و در هنگام مراجعه تحویل دفتر پذیرش نمایید. 12-هزینه پارک هر خودرو در صورت وجود ظرفیت روزانه 15000 تومان میباشد. بدینوسیله گواهی می گردد اینجانب ....................................... تمامی ضوابط فوق را بطور کامل مطالعه نموده و تایید می نمایم. امضاء آدرس و تلفن : گرگان- کمربندی - شهرک ویلاشهر- ویلای شرقی - بلوار حضرت مریم  مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر – مهمانسرای گرگان تلفن: 32172290-017

time:0.1220531463623 memory usage:2 mb