قوانین و مقررات مجتمع فرهنگی اقامتی خانه کارگر جزیره قشم

قوانین و مقررات استراحتگاه

 

هشدار، هشدار، هشدار!!!!

 
در صورت عدم توجه و دقت لازم نسبت به مطالب این معرفی نامه، بطور قطع و یقین در هنگام ورود و استفاده از مجتمع ، دچار مشکلاتی خواهیدگردید که رفع آن از توان و اختیارات مسئولین خارج خواهد بود . لذا مسئولیت هرگونه عواقب سوء بوجود آمده ناشی از عدم توجه به هشدار داده شده ، به عهده صاحب معرفی نامه خواهد بود.
همراه داشتن نسخه کاغذی معرفی نامه و شناسنامه تک تک میهمانان در زمان پذیرش اجباری استو کارت ملی یا هر مدرک شناسایی دیگری به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود ضمناً رعایت پوشش اسلامی برای میهمانان محترم قطعاً الزامی می باشد.”

1-با توجه به جدید الاحداث بودن مجتمع ، امکان بروز برخی مشکلات مانند : قطع آب ، قطع برق ، خالی شدن کپسول گاز و ... محتمل است. البته در نظر داشته باشید همکاران ما نهایت سعی را جهت فراهم ساختن محیطی مفرح برای شما و خانواده محترم بکار خواهند بست و پیشاپیش از بروز مشکلات احتمالی پوزش می طلبیم .

2-محیط مجتمع کاملاً خانوادگی (همراهی زوج و زوجه و یا خانم و آقای محرم به یکدیگر) تعریف شده، لذا پذیرش در این مجتمع صرفاً به صورت ترکیبی از خانم و آقای محرم به یکدیگر، در قالب ( زن و شوهر و فرزندان) ، ( مادر و پسر بالای 18 سال ) ، ( پدر و دختر بالای 18 سال ) و موارد مشابه امکان پذیر خواهد بود . بدیهی است در صورت عدم رعایت ضوابط قید شده ، پذیرش و یا عودت وجه امکان پذیر نبوده ، و عواقب ناخوشایند ناشی از عدم پذیرش، به عهده صاحب معرفی نامه خواهد بود .

3- این معرفی نامه و همچنین مبلغ پرداختی منحصراً جهت پذیرشصاحب معرفی نامه ، به همراه 3 نفر شامل همسر و فرزندان مجردایشان می باشدلذا پذیرش افراد دیگر (صرف نظر از نسبت این افراد با صاحب معرفی نامه ) بعنوان همراه تلقی گردیده و ضمن رعایت " ضوابط پذیرش نفرات همراه " مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

4-شرایط پذیرش نفرات همراه : الف – هزینه هر نفر با احتساب نوزاد 30000 تومان می باشد . ب- هزینه نفرات همراه در زمان پذیرش دریافت و به حساب تشکیلات واریز و قبض آن به صاحب معرفی نامه تحویل خواهد گردید . ج- مبلغ دریافتی نفرات همراه ، بابت کل زمان اقامت بوده و تفکیک پذیر نمی باشد. د-اقامت نفرات همراه ، در همان واحد و با همان امکانات 4 نفر پذیرش اصلی خواهد بود. ه- سقف نفرات قابل پذیرش(بااحتساب نفرات اصلی وهمراهان درقبال اخذ وجه با امکانات 4 نفر) در واحدهاحداکثر: سوئیت 3 نفر (دارای 3 عدد کاناچه تختخواب شو و امکانات 3 نفر ) ، یک خوابه کوچک 4 نفر ، یک خوابه بزرگ 6 نفر ، دو خوابه کوچک 7 نفر و دو خوابه بزرگ 8 نفر حد اکثر می باشد . و هماهنگی قبل از سفر در مورد پذیرش نفرات همراه ، با دفتر پذیرش الزامی است .

***  توجه  ***  پذیرش بیش از سقف تعداد نفرات در واحد ها به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.


5-زمان انجام پذیرش: امور پذیرش ازساعت 14 لغایت 22صورت میپذیرد، پذیرش پس ازساعت 22 در صورت هماهنگی قبلی با دفتر پذیرش بلامانع می باشد.

6-مدارک موردنیاز:کارت عضویتصاحب معرفی نامه وشناسنامه کلیه افرادزوجین و فرزندان، خصوصاً مدارک احراز زوجیت متاهلین اجباری است .

7-عدم حضور صاحب معرفی نامه در مجتمع (به هر دلیل)، موجب ابطال معرفی نامه گردیده ، وعودت وجه آن نیز تحت هیچ شرایط میسر نخواهد بود.

8-لغو درخواست رزرو سوئیت، چنانچه تا 4روز  قبل از تاریخ رزرو ( تاریخ تحویل واحد اقامتی )، در سامانه ثبت گردد 90% وجه پرداختی حداکثر ظرف مدت چهل روز، عودت داده خواهد شد ، لیکن در صورت عدم حضور در مجتمع، و یا ثبت " لغو درخواست " در سامانه پس از سپری شدن مهلت تعیین شده ، امکان عودت هیچگونه وجهی وجود ندارد .

9-عدم حضور، ( تا 24 ساعت پس از تاریخ رزرو  و  بدون اطلاع قبلی ) در مجتمع به منزله انصراف تلقی خواهد گردید و هیچ مبلغی قابل استرداد نخواهد بود .

10-مجتمع دارای پارکینگ بوده که هزینه آن بابت مدت اقامت 9000 تومان خواهد بود.

11-ورود و خروج به مجتمع (بصورت پیاده و یا همراه خودرو ) از ساعت 2 بامداد لغایت 6 صبح ممنوع می باشد.

با توجه به اینکه مسئولین مجتمع به هیچ وجه امکان تغییر در هیچ یک از موارد قید شده را ندارند، جهت پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی ، مجدداً نسبت به مطالعه دقیق معرفی نامه تاکید می گردد.

12-درصورت ایراد هرگونه خسارت به لوازم و وسایل مهمانسرا، بهای اقلام خسارت دیده مطابق "نرخ نامه ابلاغی" بلافاصله از صاحب معرفی نامه اخذ خواهد شد.

13- وارد نمودن و به همراه داشتن هر نوع حیوان خانگی و غیرخانگی به مجتمع اکیداً ممنوع بوده و از ادامه اقامت خاطیان جلوگیری بعمل خواهد آمد .

14-آوردن هرگونه وسايل و لوازم آتش زا مثل كپسول گاز پيک نيکی،هيتر،قليان،آتش گردان ، منقل و دخانیات به داخل مجتمع ممنوع می باشد.

15- پخت و فریز انواع غذا دریایی و هر نوع کباب در محیط مجتمع و واحد ممنوع می باشد

16- کلیه مهمانان محترم ملزم به رعایت ضوابط و مقررات داخلی مجتمع هستند.


ب
ه خاطر داشته باشید هرگونه هماهنگی تلفنی، توصیه کتبی و یا شفاهی افراد مسئول و یا غیر مسئول در صورت مغایرت با مفاد این معرفی نامه، فاقد اعتبار بوده و مسئولین مجتمع موظف به اجرای کامل و دقیق ضوابط قید شده در این معرفی نامه می باشند.
 

مجتمع فرهنگی و اقامتی خانه کارگر قشم
(صندوق حمایت)
 

 

time:0.18701219558716 memory usage:2 mb