راهنمای سامانه

راهنمای سامانه

جهت دریافت راهنمای رزرو استراحتگاه روی لینک زیر کلیک نمایید

mworkerhouse.ir/main_config/upload/other/saraa Guide(1).pdf
 

 

 

راهنمای لغو رزرو استراحتگاه

 

هشدار ها :


بدلیل بروزرسانی برنامه Google Chrome امکان پرداخت با این برنامه فعلا امکانپذیر نمیباشد. اعضای محترم میتوانند با برنامه Mozilla Firefox  رزرو خود را پرداخت کنند

 

قابل توجه اعضاء محترم

 

 

مجتمع شهید امامی کارگران ( چمخاله)
 

همانگونه که مستحضرید متأسفانه ویروس منحوسکرونا از یکسو شرایط مخاطره آمیزی را در کشور (خصوصاً شهرهای بزرگ) ایجاد نموده است، و از سوی دیگر نیز گذراندن اوقات طولانی در فضای بسته (خانگی) نیز در بعضی موارد به لحاظ روحی مانعی بر تحقق این امر گردیده، لذا با توجه به اینکه مجتمع دارای شرایط محلی و محیطی کاملاً مناسب، ازقبیل: سوئیت‌های ضدعفونی شده با تکنولوژی "اکسیژن پلاسما" محیط پیرامونی سالم و گسترده، امکانات تفریحی، ساحل خلوت، و به دور از هرگونه تجمع مخاطره آمیز می‌باشد، مدیریت مجتمع (با استفاده از حداکثر3/1ظرفیت مجتمع) اقدام به ارائه خدماتی هرچند اندک و با شرایط ویژه به شرح ذیل نموده است.

شرایط و تسهیلات ویژه:

 

 

1-                       14روز استفاده از مجتمع تنها با پرداخت هزینه8روز.

2-                       7روز استفاده از مجتمع تنها با پرداخت هزینه5روز

تذکر: هزینه دریافتی بر اساس نرخنامه فروردین ماه 1398 محاسبه خواهد گردید.

3-                       برابر ضوابط و مقررات حضور صاحب معرفی‌نامه در طول مدت اقامت ضروری است، لیکن استثنائاً در این نوع رزرو، اعضای محترم می‌توانند با اعزام خانواده محترم به مجتمع، خود نیز در هر یک از روزهایی که برای ایشان مقدور باشد، به خانواده ملحق گردند.

 

♦️رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت :متاسفانه سفرهای غیر ضروری یکی از مهمترین مشکلات ما در مقابله با کرونا ویروس در کشور استتوصیه ما به حداقل رساندن مراودات و ترددها  وتعویق سفرهای غیر ضروری است.

 

♦️جهت رزرو استراحتگاه زائرسرا حتما باید بلیت رفت و برگشت مهردار همراه با معرفینامه به پذیرش زائرسرا ارائه بفرمایید. و جهت رزرو پردیس مشهد میتوانید از وسایل نقلیه شخصی استفاده نمایید.

 

 

 

 

 

 


time:0.35005187988281 memory usage:2 mb