قوانین و مقررات مهمانسرای پردیس مشهد

قوانین و مقررات استراحتگاه

1-دوست عزیز؛دردست داشتن نسخه كاغذي اين معرفينامه الزاميست و به مفهوم مطالعه و قبول كليه مندرجات آن مي باشداز جمله  اينكه  همراه داشتن اصل شناسنامه يكايك ميهمانان و اصل کارت عضويت خانه کارگر دارنده محترم معرفینامه الزاميست.

2-زائر محترم؛پذیرش ازساعت14تا18 روز رزروشده میباشد و ساعت تخلیه وتحویل واحد هم حداکثرتا9صبح روزآخر است لذا چنانچه همکاری لازم نشود و به هردلیلی تا9صبح تخلیه نشود مدیریت پردیس بناچار مجاز به ورود به واحد وتخلیه آن میباشد.
3-همراه همدل؛این مجموعه هتل نیست بلکه خانه همه شماست پس خود شما هم در نظافت آن همکاری می کنید و واحد تحویلی را جاروب شده،ظروف شسته شده وزباله ها جمع آوری شده تحویل می دهید و اگر احیاناً تمایلی به نظافت خانه خود(واحدتحویلی)ندارید، جهت نظافت واحد 50هزارتومان پرداخت خواهید کرد.
4-عضوگرامی؛پرداختی شما بابت اقامت خودشماوهمسرعزیزتان وفرزندان دلبندتان که هنوز ازدواج نکرده اند تاظرفیت مجاز واحد با احتساب نوزاد(سوئیت3نفر،تکخوابه4نفر،دوخوابه5نفر)است پس اگروالدین یابرادروخواهروعروس وداماد و... را با خود به همراه داریدطی هماهنگی قبلی با مهمانسرا پردیس  بابت میزبانی هرنفر(حتی نوزاد)مبلغ 150هزارتومان(درهمان واحدوباهمان امکانات حتی برای1شب )خواهیدپرداخت.
5-مسافر عزیز؛به دليل جلوگيری از بروز آتش سوزی،از آوردن هرگونه وسايل و لوازم آتش زا مثل كپسول گاز پيک نيکی،هيتر،قليان،آتش گردان و منقل به داخل واحدها و از استعمال دخانیات و طبخ ماهی و میگو جداً خودداری کنید وگرنه بجهت حفظ ایمنی و جلوگیری از نشر دود و بوی نامطبوع،ناگزیر به عدم میزبانی میهمانی چون شما خواهیم بود.همچنین ازهمراه داشتن هر گونه حیوان خانگی و پرنده داخل قفس و ... خودداری فرمائید که متاسفانه به هیچ عنوان پذیرش نخواهید شد.
6-هموند عزیز؛کوشیده ایم کليه واحدها مجهز به آشپزخانه،سرويس بهداشتی،حمام وامکانات اقامتی گردد تا رفاه بیشتری برای شماوخانواده عزیزتان فراهم شود لذا درصورتی که موقع تخلیه واحد،خسارت و يا کسری در لوازم مشاهده شود،غرامت مربوطه راحسب فهرست بها،می پردازید.

7-عضو محترم؛این معرفينامه(رزرو)را نمیتوانید به دیگران واگذارکنید چون حضور خود شما الزامیست.
8-دوست گرامی؛اگر خواستید این درخواست رزرو را لغو کنیدچنانچه تا 4روز قبل ازتاريخ رزرو به سامانه مراجعه کنید و لغونمائید 90درصد پرداختی(طیّ بیست روز از تاریخ رزرو)برگشت داده میشود واگر پس از4 روز لغودرخواست کنید یا به هردلیلی تشریف نیاورید مبلغی عودت نمیشود.
9-زائر محترم؛میزبانی میهمانان مجردی که انفرادی تشریف میاورند ممکن نیست.ضمناً حضور میهمانان شما جهت دیدوبازدید(حتی برای يكساعت هم) شرعاً و قانوناً تخلّف محسوب میشودو موجب ضمان شرعی خواهدشد.
10-ساعت پذیرش از 14به تدریج آماده شدن واحدها تا ساعت 18هرروز میباشد لذا چنانچه پس ازساعت18روز رزروشده خود تشریف می آوریدحتما تا قبل از ساعت18اطلاع دهید وگرنه حمل بر لغورزرو میشود.
11-مسافرعزیز؛جهت آگاهی بیشتر وبرنامه ریزی بهتر شما به اطلاعتان می رسانیم این پردیس درمنطقه12وحاشیه شمالغربی مشهدمقدّس(محله تقویّه قاسم آباد)واقع شده و تادرب ورودی حرم،حدودبیست کیلومتر فاصله دارد پس توصیه میشود باوسیله نقلیه شخصی تشریف بیاورید تا دررفاه بیشتری باشید.
12-عضو محترم؛شما با وقوف کامل نسبت به شرایط عمومی واختصاصی پردیس و با آگاهی از درون سازمانی بودن این اقامتگاه وضوابط وشئونات خانه کارگر ج.ا.ا اقدام به رزرو واحد اقامتی نموده اید و متعهد میشوید خود وهمراهان محترمتان نسبت به رعایت موارد فوق و حفاظت و حراست از اموال و وسایل خود و پردیس و رعایت نکات بهداشتی و برهم نزدن آرامش وآسایش دیگران و مواظبت از کودکان و سالخوردگان جداً کوشا باشید و مسئولیت حوادث و وسوانح احتمالی را بپذیرید و در راستای استفاده بهینه از این امکانات محدود{که باسرمایه ناچیز حق عضویت سالانه اعضاء و به همت و پشتکار جناب آقای محجوب-دبیرکل خانه کارگرونماینده مردم تهران در مجلس-و یاران وهمکاران ایشان و به ناچار به دلیل عدم همکاری ارگانهای ذیربط محلی در این نقطه از شهر مهیّا شده}حداکثر همکاری و همدلی را داشته باشید.

ضمنا از پذیرش افراد بصورت انفرادی معذوریم (به علت مشکلات احتمالی مانند تصادف یا بیماری)

مشهد-میدان آزادی (پارک ملت)-بزرگراه آزادی-بعد از پیامبر اعظم 59-پل رو گذر هاشمی رفسنجانی-هاشمی رفسنجانی 38 (دسترسی از هاشمی 34)- کاظمیه 1-اولین تقاطع به سمت چپ-نبش علویه 15-پردیس خانه کارگر

درصورت استفاده از مسیریاب لطفا" کلمه پردیس خانه کارگر را جستجو نمائید.

time:0.12165403366089 memory usage:2 mb