قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 ضوابط عمومي استراحتگاه هاي خانه كارگر


1-به استحضاركليه اعضاي محترم تشكيلات ميرساند شما با وقوف کامل نسبت به ضوابط عمومی واختصاصی استراحتگاه وبا آگاهی از درون سازمانی بودن استراحتگاه وضوابط خانه كارگروشئونات اسلامي اقدام به رزرو واحد اقامتی مي نماييد و متعهد ميشويد خود وهمراهانتان نسبت به رعایت موارد حفاظت و حراست از اموال و وسایل خود ولوازم مهمانسرا و رعایت دقيق نکات بهداشتی و برهم نزدن آرامش وآسایش دیگران و مواظبت از کودکان و سالخوردگان جداً کوشا باشید و مسئولیت حوادث و وسوانح احتمالی را بپذیرید.

2-رعايت مقررات اعلامي اجباري بوده و همكاران ما درمهمانسراها موظف به اجراي دقيق آن هستند.

3-اخذ هرگونه وجهي خارج از موارد مذكور در اين معرفينامه ممنوع است.

4-مستدعيست پس از استفاده ازمهمانسراي رزروشده حتما به سامانه نظرسنجي(انتقادات و پيشنهادات)مراجعه كنيد و نسبت به درج نظرات خود اقدام تا خدمات رساني بهتري رقم بزنيم.

5-اين معرفينامه غيرقابل انتقال بغيروقابل استرداد تا 4روزقبل ازروز رزروشده است ودرصورت عدم استرداد درمهلت مقرر و يا عدم مراجعه مسافر به مهمانسرا،وجهي عودت نمیشود.

6-نظربه اینکه محیط مهمانسراها خانوادگی(همراهی زوج و زوجه)تعریف شده،لذا پذیرش میهمانان بصورت مجردي، مطلقاً امکان‌پذیر نمی‌باشد،درصورت عدم توجه به مورد مذکور ومراجعۀ چنین افرادی به مهمانسراها، مسئولیت کلیۀ مشکلات احتمالی ناشی از"عدم پذیرش در این مرحله و مراجعات بعدی"بعهدۀ صاحب معرفی‌نامه بوده وعودت وجه پرداختی نیز ممكن نيست.

7-به همراه داشتن كپسول گاز پيك نيكي،قليان،آتش گردان ونظاير آن و آوردن هرگونه حيوان خانگي در استراحتگاهها ممنوع بوده و از اقامت ميهمان جدّاً ممانعت بعمل خواهدآمد.

8- مسئولین مراکز اقامتی موظف به رعایت کامل ضوابط عمومی و اختصاصی می باشند،لذا مطالعه کامل این ضوابط در معرفی نامه و قبل از عزیمت و همچنین عمل به تمامی موارد آن در زمان حضور،الزامی بوده و طرح دلایلی همچون "رزرو توسط کافی نت " و"یا رزرو توسط شخص ثالث" هیچ گونه تاثیری در تعهد عملی اعضای محترم به مفاد آن نخواهد داشت.

 

هشدار ها :

قابل توجه اعضاء محترم

 

♦️بدینوسیله به اطلاع می‌رساند: بر اساس تأکیدات جناب آقای محجوب دبیرکل محترم و تلاش بی وقفه کادر مدیریتی مجتمع در امر مبارزه با "کرونا"، و جهت اطمینان هر چه بیشتر از سلامتی اعضای محترم، خصوصاً با درنظر گرفتن محدودیت امکانات موجود، خواهشمندیم با به همراه داشتن لوازم بهداشتی مورد نیاز و رعایت دقیق بهداشت فردی و عمومی در حین سفر و استفاده از مرکز اقامتی، مبارزه با این ویروس را در سطح کشور تسهیل نمائید. (به همراه داشتن پتوی مورد نیاز - روفرشی و خودکار شخصی الزامی است.) 

 

♦️رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت :متاسفانه سفرهای غیر ضروری یکی از مهمترین مشکلات ما در مقابله با کرونا ویروس در کشور استتوصیه ما به حداقل رساندن مراودات و ترددها  وتعویق سفرهای غیر ضروری است.

 

♦️جهت رزرو استراحتگاه زائرسرا حتما باید بلیت رفت و برگشت مهردار همراه با معرفینامه به پذیرش زائرسرا ارائه بفرمایید. و جهت رزرو پردیس مشهد میتوانید از وسایل نقلیه شخصی استفاده نمایید.

 

 

 

 

 

 


time:0.22148418426514 memory usage:2 mb