قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 ضوابط عمومي استراحتگاه هاي خانه كارگر


1-به استحضاركليه اعضاي محترم تشكيلات ميرساند شما با وقوف کامل نسبت به ضوابط عمومی واختصاصی استراحتگاه وبا آگاهی از درون سازمانی بودن استراحتگاه وضوابط خانه كارگروشئونات اسلامي اقدام به رزرو واحد اقامتی مي نماييد و متعهد ميشويد خود وهمراهانتان نسبت به رعایت موارد حفاظت و حراست از اموال و وسایل خود ولوازم مهمانسرا و رعایت دقيق نکات بهداشتی و برهم نزدن آرامش وآسایش دیگران و مواظبت از کودکان و سالخوردگان جداً کوشا باشید و مسئولیت حوادث و وسوانح احتمالی را بپذیرید.

2-رعايت مقررات اعلامي اجباري بوده و همكاران ما درمهمانسراها موظف به اجراي دقيق آن هستند.

3-اخذ هرگونه وجهي خارج از موارد مذكور در اين معرفينامه ممنوع است.

4-مستدعيست پس از استفاده ازمهمانسراي رزروشده حتما به سامانه نظرسنجي(انتقادات و پيشنهادات)مراجعه كنيد و نسبت به درج نظرات خود اقدام تا خدمات رساني بهتري رقم بزنيم.

5-اين معرفينامه غيرقابل انتقال بغيروقابل استرداد تا 4روزقبل ازروز رزروشده است ودرصورت عدم استرداد درمهلت مقرر و يا عدم مراجعه مسافر به مهمانسرا،وجهي عودت نمیشود.

6-نظربه اینکه محیط مهمانسراها خانوادگی(همراهی زوج و زوجه)تعریف شده،لذا پذیرش میهمانان بصورت مجردي، مطلقاً امکان‌پذیر نمی‌باشد،درصورت عدم توجه به مورد مذکور ومراجعۀ چنین افرادی به مهمانسراها، مسئولیت کلیۀ مشکلات احتمالی ناشی از"عدم پذیرش در این مرحله و مراجعات بعدی"بعهدۀ صاحب معرفی‌نامه بوده وعودت وجه پرداختی نیز ممكن نيست.

7-به همراه داشتن كپسول گاز پيك نيكي،قليان،آتش گردان ونظاير آن و آوردن هرگونه حيوان خانگي در استراحتگاهها ممنوع بوده و از اقامت ميهمان جدّاً ممانعت بعمل خواهدآمد.

8- مسئولین مراکز اقامتی موظف به رعایت کامل ضوابط عمومی و اختصاصی می باشند،لذا مطالعه کامل این ضوابط در معرفی نامه و قبل از عزیمت و همچنین عمل به تمامی موارد آن در زمان حضور،الزامی بوده و طرح دلایلی همچون "رزرو توسط کافی نت " و"یا رزرو توسط شخص ثالث" هیچ گونه تاثیری در تعهد عملی اعضای محترم به مفاد آن نخواهد داشت.

 

هشدار ها :


بدلیل بروزرسانی برنامه Google Chrome امکان پرداخت با این برنامه فعلا امکانپذیر نمیباشد. اعضای محترم میتوانند با برنامه Mozilla Firefox  رزرو خود را پرداخت کنند

 

قابل توجه اعضاء محترم

 

 

مجتمع شهید امامی کارگران ( چمخاله)
 

همانگونه که مستحضرید متأسفانه ویروس منحوسکرونا از یکسو شرایط مخاطره آمیزی را در کشور (خصوصاً شهرهای بزرگ) ایجاد نموده است، و از سوی دیگر نیز گذراندن اوقات طولانی در فضای بسته (خانگی) نیز در بعضی موارد به لحاظ روحی مانعی بر تحقق این امر گردیده، لذا با توجه به اینکه مجتمع دارای شرایط محلی و محیطی کاملاً مناسب، ازقبیل: سوئیت‌های ضدعفونی شده با تکنولوژی "اکسیژن پلاسما" محیط پیرامونی سالم و گسترده، امکانات تفریحی، ساحل خلوت، و به دور از هرگونه تجمع مخاطره آمیز می‌باشد، مدیریت مجتمع (با استفاده از حداکثر3/1ظرفیت مجتمع) اقدام به ارائه خدماتی هرچند اندک و با شرایط ویژه به شرح ذیل نموده است.

شرایط و تسهیلات ویژه:

 

 

1-                       14روز استفاده از مجتمع تنها با پرداخت هزینه8روز.

2-                       7روز استفاده از مجتمع تنها با پرداخت هزینه5روز

تذکر: هزینه دریافتی بر اساس نرخنامه فروردین ماه 1398 محاسبه خواهد گردید.

3-                       برابر ضوابط و مقررات حضور صاحب معرفی‌نامه در طول مدت اقامت ضروری است، لیکن استثنائاً در این نوع رزرو، اعضای محترم می‌توانند با اعزام خانواده محترم به مجتمع، خود نیز در هر یک از روزهایی که برای ایشان مقدور باشد، به خانواده ملحق گردند.

 

♦️رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت :متاسفانه سفرهای غیر ضروری یکی از مهمترین مشکلات ما در مقابله با کرونا ویروس در کشور استتوصیه ما به حداقل رساندن مراودات و ترددها  وتعویق سفرهای غیر ضروری است.

 

♦️جهت رزرو استراحتگاه زائرسرا حتما باید بلیت رفت و برگشت مهردار همراه با معرفینامه به پذیرش زائرسرا ارائه بفرمایید. و جهت رزرو پردیس مشهد میتوانید از وسایل نقلیه شخصی استفاده نمایید.

 

 

 

 

 

 


time:0.35436487197876 memory usage:2 mb