اطلاعیه ها

رزرو استراحتگاه ها در ایام نوروز (مهم)


لطفا جهت رزرو استراحتگاه ها در ایام نوروز به نکات ذیل با دقت توجه نمایید:

۱.ثبت نام استراحتگاه ها طبق زمان بندی قبلی،ازساعت۱۰صبح مورخ ۹۷/۱۲/۱ از طریق مراجعه به سایت به آدرسmworkerhouse.irانجام خواهد شد.
2. برای رفاه حال متقاضیان و جلوگیری از قطعی سامانه به علت حجم بالای مراجعین، برنامه رزرو نوروزی  با زمانبندی ذیل انجام می شود:
۹۷/۱۲/۱ ساعت ۱۰ صبح : رزرو استراحتگاه های تبریز، چمخاله، سرعین(فاضل و کارا)
۹۷/۱۲/۲ساعت ۱۰ صبح:
 رزرو استراحتگاه های سلمانشهر، گرگان، مشهد(زائرسرا و پردیس) و پرند
 ۹۷/۱۲/۳ ساعت ۱۰ صبح:
 رزرو استراحتگاه های اصفهان، شیراز، یزد و قشم

3. با توجه به حجم بالای متقاضیان ، لطفا در ورود به سامانه تعجیل نکنید تا سامانه با مشکل کندی و قطعی مواجه نشود.
 
 4. باتوجه به اضافه شدن استراحتگاه های طرف قرارداد به ظرفیت سامانه، متقاضیان عزیزمی توانندپس ازورود به صفحه کاربری خود، در قسمت رزرواسیون، گزینه رزرو استراحتگاه های طرف قرارداد را انتخاب و پس از مشخص نمودن شهر موردنظر، هتل وتاریخ ورود و خروج را انتخاب وگزینه جستجو را کلیک نمایند.

 5. درصورتی که به هردلیلی موفق به رزرو نوروزی استراحتگاه ها نشدید، با ثبت کدعضویت و شماره همراه خود در قسمت "درخواست رزرو در تابستان 98" (mworkerhouse.ir/contact-us?rez=true)  میتوانید درخواست خود را برای رزرو تابستان۹۸ اعلام فرمایید.

6 .ضمنا یادآور میشود که کلیه اعضا می توانند با کسب امتیازات تشکیلاتی( ازطریق معرفی اعضاءجدید یا تمدیدی، شرکت دربرنامه های صنفی وتشکیلاتی و نظایرآن که دربخش کانون اعضای فعال(http://workerhouse.ir/subject.aspx?GroupID=4)  قابل رویت میباشد)، ازرزرو بدون نوبت استراحتگاه ها درایام پیک(نوروزیاتابستان) بهره مند شوید.

   
time:0.22662115097046 memory usage:2 mb