اطلاعیه ها

استقرار اورژانس برای مراسم تحلیف

1396-05-14

به گزارش ایلنا، اسماعیل فراهانی،  معاون فنی و عملیات اورژانس تهران با تشریح تمهیدات اورژانس تهران برای برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری در روز شنبه، اظهار داشت: آمبولانس‌های اورژانس تهران در فرودگاه‌های امام خمینی و مهرآباد و همچنین مسیرهای منتهی به هتل‌های مهمانان خارجی مستقر شدند. همچنین استقرار تیم‌های اورژانس از روز تنفیذ آغاز و تا پایان تحلیف در روز شنبه ادامه خواهد داشت.

وی بیان داشت: ناوگان آمبولانسی اورژانس تهران متشکل از موتورلانس، اتوبوس آمبولانس، آمبولانس و بالگرد اورژانس هوایی در روز شنبه در محل مجلس شورای اسلامی که مراسم تحلیف ریاست جمهوری برگزار می‌شود، استقرار یافتند. همچنین پوشش و استقرار آمبولانس در محل سالن اجلاس سران در روز شنبه در نظر گرفته شده است.

فراهانی یادآور شد: با معاونین درمان سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی به منظور آماده باش بیمارستان‌ها در طول برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، هماهنگی‌های لازم انجام شده است.
 
معاون فنی و عملیات اورژانس تهران با اشاره به میزان استفاده از امکانات اورژانس برای روز برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، عنوان کرد: در مجموع مرکز اورژانس تهران با به‌کارگیری یک فروند بالگرد،‌ چهار دستگاه اتوبوس آمبولانس،‌ 10 دستگاه موتورلانس، 40 دستگاه آمبولانس و چهار دستگاه خودروی فرماندهی، آماده پوشش امدادی و درمانی شده و این تمهیدات برای مراسم تنفیذ ریاست جمهوری آغاز و تا پایان مراسم تحلیف که در روز شنبه برگزار می‌شود، ادامه دارد.