اطلاعیه ها

 • نادری : از نمایش فیلم «کوه» در ایران خوشحالم

  مهمانسرای خانه کارگر اصفهان

   به گزارش خبرنگار ایلنا، مهرشاد کارخانی به مناسبت اکران فیلم سینمایی کوه در گروه هنر و تجربه با امیر نادری کارگردان فیلم گفتگو کرده است. متن گفتگویی که کارخانی در اختیار ایلنا قرار داده؛ به شرح زیر است:

 • اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال 96 اعلام شد

  مهمانسرای خانه کارگر اصفهان

  به گزارش خبرنگار ایلنا، اسامی نفرات برتر گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجه به شرح زیر است:

 • "سامانه ثبت قراردادها" یک گام به جلو است/ نیازمند الزامی کردن ثبت در سامانه‌ایم

  مهمانسرای خانه کارگر اصفهان

  علی خدایی (عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور) در گفتگو با خبرنگار ایلنا در ارتباط با سامانه الکترونیکی ثبت قراردادها و مزایای آن برای کارگران گفت: این سامانه را می‌توان یک گام به جلو محسوب کرد؛ ثبت قراردادها در سامانه و از آن طرف اگر ضمانت اجرایی برای این ثبت در نظر گرفته شود، می‌تواند مثل یک سد و مانع، مقابل قراردادهای سفید بایستد.

 • استقرار اورژانس برای مراسم تحلیف

  مهمانسرای خانه کارگر اصفهان

  به گزارش ایلنا، اسماعیل فراهانی،  معاون فنی و عملیات اورژانس تهران با تشریح تمهیدات اورژانس تهران برای برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری در روز شنبه، اظهار داشت: آمبولانس‌های اورژانس تهران در فرودگاه‌های امام خمینی و مهرآباد و همچنین مسیرهای منتهی به هتل‌های مهمانان خارجی مستقر شدند. همچنین استقرار تیم‌های اورژانس از روز تنفیذ آغاز و تا پایان تحلیف در روز شنبه ادامه خواهد داشت.

 • مهلت سه روزه کارفرمایان برای اعلان حادثه کار/الزام کارفرمای مقصر به جبران خسارت

  به گزارش ایلنا، براساس ماده ۶۵ قانون تأمین‌اجتماعی، درصورت وقوع حادثه ناشی از کار، کارفرما مکلف است اقدامات لازم اولیه را برای جلوگیری از تشدید وضعیت‌ حادثه دیده انجام دهد و مراتب را ظرف ٣ روز اداری از تاریخ وقوع حادثه به صورت کتبی به سازمان تأمین‌اجتماعی اطلاع دهد.

هشدار ها :
متن اصلی هشدار های سایت
متن اصلی بنر ها