معرفی هتل آپارتمان خانه کارگر تبریز

معرفی استراحتگاه


 قوانین و مقررات هتل آپارتمان خانه کارگر تبریز

کانال اطلاع رسانی و معرفی جاذبه های گردشگری استان آذربایجانشرقی-تبریز

@ whsaraaTabriz

1-مبلغ مذکور اختصاص به صاحب معرفینامه  بیمه شده اصلی " همسر و فرزندان مجرد"  افراد تحت تکلف بوده( آوردن دفترجه بیمه تامین اجتماعی جهت تایید تحت  تکلف بودن اجباری می باشد)و, جمع کل نفرات قابل اسکان با احتساب نوزاد و نفرات اضافی  در واحدهای سوئیت بدون خواب و تک خواب هتل ظرفیت 4نفر می باشد و بیشتر از ظرفیت مذکور به هیچ عنوان قابل پذیرش نمیباشد.

پذیرش فقط خانوادگی شخص دارای معرفینامه به همراه همسر و فرزندان مجرد

پس صاحب معرفینامه  در صورت آوردن  همراه، والدین،پدر ، مادر ، برادر، خواهر ، عروس ، داماد ، پدر بزرگ ، مادر بزرگ ، مادر زن ، پدر زن ، اقوام و دوستان  بابت هزینه میزبانی هر نفر مازاد،مبلغ سی هزار تومان برای سه شبجهت اقامت درهمان واحد وباهمان امکانات  خواهد بود.   پذیرش نفر اضافه مشروط به هماهنگی قبلی با دفتر هتل و پرداخت  هزینه اقامت  می باشد

 2--به همراه داشتن کارت عضویت، کارت شناسایی معتبر عکسدار  و دفترچه بیمه برای کلیه افراد و مدارک احراز زوجیت برای متاهلین (بغیر از کهنسالان) اجباری است و در غیر اینصورت پذیرش در یک واحد امکان پذیر نبوده و افراد فاقد کارت شناسائی مشروط بر آوردن نامه از اداره عمومی اماکن فرماندهی انتظامی امکان پذیر است .

3- در صورت عدم حضور فرد معرفی شده در مجتمع به هر دلیل ممکن معرفینامه فاقد اعتبار بوده و وجه پرداختی عودت نخواهد شد و معرفینامه  کان لم یکن خواهد بود  . اعتبار این معرفی‌نامه منوط به ثبت رزرو شما در قسمت "رزروهای تأیید شده"از منوی"رزرواسیون" سایت "سرا" می‌باشد، لذا مستدعی است به محض دریافت معرفی‌نامه با مراجعه به قسمت مذکور در سایت "سرا"، از نهایی شدن رزرو خود مطمئن شوید در غیر این صورت عملاً سوئیتی برای شما رزرو نگردیده و معرفی نامۀ صادره از درجۀاعتبار ساقط می‌باشد.
4-پذیرش معرفی شدگان از ساعت 14  الی 18 عصر تاریخ  ورود ذکر شده در معرفینامه  صورت می پذیرد و تاخیر بدون اطلاع به مدت 24 ساعت به منزله انصراف تلقی می گردد و وجه پرداختی عودت نخواهد شد.( در صورت ورود میهمانان محترم قبل از ساعت پذیرش هزینه ساعتی دریافت خواهد شد )

5-زمان تخلیه واحد ساعت 9 صبح بوده که عدم تخلیه و اعلام آن به دفتر پذیرش به منزله تمایل به استفاده ساعتی بیشتر از واحد خواهد بود و هزینه آن نقدا دریافت خواهد شد .

6- این معرفینامه قابل انتقال به غیر نمی باشد. , پذیرش معرفی شدگان بصورت خانوادگی امکانپذیر بودهواز پذیرش افراد مجرد یا متاهلینی که بدون همسر یا انفرادی مراجعه می نمایند(اعم از خانم‌ها و یا آقایان، حتی در قالب همراهی دختران با مادر و یا پسران با پدر) مطلقاً امکان‌پذیر نمی‌باشد و معذوریمهمچنین به همراه آوردن فرد یا افراد پذیرش نشده به هتل تحت هر عنوان و به هر مدت تجاوز به ملک اختصاصی بوده و مسئولین هتل به محض اطلاع فرد یا افراد مذکور را توسط نیروی انتظامی مورد پیگرد قانونی قرار خواهند داد و مراتب به واحد اعزام کننده و دیگر مراجع ذیربط گزارش داده خواهد شد.

7- با توجه به اینکه فضای پارکینک بصورت مشترک با دانشگاه خانه کارگر  مورد استفاده قرار می گیرد درصورت پر بودن پارکینگ ، خودرو در خارج از هتل پارک خواهد شد و  هتل هیچگونه مسئولیتی در قبال خودرو و اشیاء داخل آن  ندارد.

8-عضومحترم؛شما با وقوف کامل نسبت به شرایط عمومی واختصاصی مهمانسرا و با آگاهی از درون سازمانی بودن این اقامتگاه وضوابط وشئونات خانه کارگر ج.ا.ا اقدام به رزرو واحد اقامتی نموده اید و متعهد میشوید خود وهمراهان محترمتان نسبت به رعایت موارد فوق و حفاظت و حراست از اموال و وسایل خود و مهمانسرا و رعایت نکات بهداشتی و برهم نزدن آرامش وآسایش دیگران و مواظبت از کودکان و سالخوردگانجداً کوشا باشید و مسئولیت حوادث و وسوانح احتمالی را بپذیرید و در راستای استفاده بهینه از این امکانات محدود{که باسرمایه ناچیز حق عضویت سالانه اعضاء و به همت و پشتکار جناب آقای محجوب-دبیرکل خانه کارگرونماینده مردم تهران در مجلس-و یاران وهمکاران ایشانمهیّا شده}حداکثر همکاری و همدلی را داشته باشید..

9- کلیه واحدها مجهز به آشپزخانه با سرویس کامل و گاز و یخچال  ، سرویس بهداشتی و حمام  ،1عدد کاناپه تاشو و 2 عدد تحت خواب تک نفره ، تلویزیون و کولر گازی و امکانات اقامتی بوده و عدم استفاده لوازم موجود در واحد ، دلیلی بر سلب مسئولیت نگردیده و در زمان تخلیه واحد پرداخت هزینه هرگونه آسیب وارده احتمالی به واحد و تاسیسات آن و یا کسری و خرابی لوازم تحویلی به عهده تحویل گیرنده واحد خواهد بود و غرامت از میهمانان محترم دریافت خواهد شد. ((درصورتی که موقع تخلیه واحد،خسارت و يا کسری در لوازم مشاهده شود،غرامتمربوطه راحسب فهرست بها،می پردازید))

10- میهمانان محترم توجه داشته باشید که آخرین ساعت تردد 24 (12 شب) می باشد که در صورت ورود بعد از ساعت یاد شده خودرو در بیرون هتل پارک و افراد واحدمربوطه وارد هتل می گردند.

11-میهمانان محترمی که به هر علت ( موجه و یا غیر موجه ) قصد انصراف از سوئیت رزرو شده را دارند فقط تا تا 4روز قبل ازتاريخ رزرو به سامانه مراجعه کنید و لغونمائید 90درصد پرداختی(طیّ بیست روز)برگشت داده میشود واگر پس از4روز لغودرخواست کنید یا به هردلیلی تشریف نیاوریدمبلغی عودت داده نمیشود . برابر ضوابط ثبت شماره کارت بانکی خود عضو محترم که عمل رزرو را انجام داده و برگه معرفینامه به نام خود فرد عضو می باشد واریز خواهد گردید .

12-از آوردن هرگونه وسايل و لوازم آتش زا مثل كپسول گاز پيک نيکی،هيتر،قليان،آتش گردان و منقل به داخل واحدها جداً خودداری کنید وگرنه بجهت حفظ ایمنی،ناگزیر به عدم میزبانی میهمانی چون شما خواهیم بود.

13- میهمانان محترم توجه داشته باشند هنگام اقامت در واحد لوازم بهداشت شخصی از قبیل ( حوله، مسواک ، خمیر دندان، صابون ، شامپو ،ملافه ، دمپایی ،  لیوان شخصی و ...) همچنین برای پخت و پز به همراه خود قابلمه و تابه  همراه خود داشته باشید تا بهداشت محیطی و فردی رعایت شود.

14جهت پیشگیری و بروز هر گونه مشکل احتمالی در زمان مراجعه به هتل ، مطالعه دقیق مفاد این معرفینامه و جهت کسب اطلاعات تکمیلی و راهنمایی و پیشنهادات با شماره تلفن 2827090-0413 – 09149145219 تماس حاصل فرمائید.
:آدرس هتل از مسیر اتوبان تهران – تبریز

انتهای اتوبان پاسداران / میدان آذربایجان/به طرف میدان جهاد /پل سرداران فاتح(پل تزئین شده با پرچم) به طرف  بلوار 5 مرداد ( بلوار منجم )- خیابان شهید ظهیری / پشت مرکز آموزش خانه کارگر / هتل خانه کارگر

امکانات این استراحتگاه
پاركينگ   نزديكي به اماكن تاريخي   سالن ورزشي   آسانسور