قوانین و مقررات مهمانسرای شهید فاضل سرعین

قوانین و مقررات استراحتگاه

الف) مبلغ مذکور اختصاص به دارنده معرفینامه به همراه همسر و فرزندان مجرد  دارد  و درصورت به همرا ه بودن فرد یا افرادی بغیر از افراد فوق الذکر، به ازای هرنفر (حتی نوزاد) هزینه جداگانه با ارائه فیش به ازای  هرنفر300000 ریال دریافت می گردد

جمع کل نفرات با احتساب نوزاد 4 نفر (همسروفرزندان مجرد) برای واحدهای تک خوابه و 5 نفر (همسروفرزندان مجرد)برای واحدهای دوبلکس  بوده و پذیرش نفر اضافه مشروط به هماهنگی قبلی با دفتر  و دریافت وجه امکانپذیر خواهد بود.

1- به همراه داشتن کارت عضویت و شناسنامه یا دفترچه تامین اجتماعی (بغیر از کهنسالان) برای کلیه افرادهمراه اجباری است و درغیراینصورت پذیرش در یک واحد امکان پذیر نبوده و افراد فاقد کارت شناسائی مشروط بر امکان پذیرش،همراه تلقی می شوند.

2- در صورت عدم حضور فرد معرفی شده در مجتمع به هر دلیل ممکن معرفینامه فاقد اعتبار بوده و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد.

3- پذیرش معرفی شدگان از ساعت 14الی 18 صورت پذیرفته و تاخیر بدون اطلاع به مدت 24 ساعت از آغاز پذیرش بمنزله انصراف تلقی می گردد.ساعت تخلیه ساعت 9 صبح آخرین روز درج شده درمعرفینامه بوده ودرصورت عدم رعایت مدیریت مجتمع حق ورود به اتاق وتخلیه واحد رادارد.

4- این معرفینامه تنها در صورت تایید مرکز اعتبار دارد.

5- این معرفینامه قابل انتقال به غیر نبوده و چنانچه گیرنده آن قصد انصراف و یا تغییر در تاریخ مراجعه را داشته باشد می تواند4 روز قبل از تاریخ مقرر به سایت مراجعه نماید، در غیر اینصورت امکان هیچگونه تغییر در تاریخ قید شده وجود نداشته و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد.

6 - درصورت انصراف در زمان مقرر 4 روز قبل از مراجعه 10 درصد از مبلغ واریزی و کارمزد بین بانکی کسر و ظرف 45 روزعودت داده میشود.

 7- پذیرش معرفی شدگان بصورت خانوادگی امکانپذیر بوده و از پذیرش افراد مجرد یا متاهلینی که بدون همسر مراجعه می نمایند معذوریم

8- کلیه واحدها مجهز به آشپزخانه، سرویس بهداشتی و امکانات اقامتی بوده و در صورت بروز هرگونه خسارت و یا کسری، غرامت متعلقه از میهمانان   دریافت خواهد شد.

9- در صورت مشاهده هرگونه تخلف از ضوابط داخلی مجتمع به متخلفین تذکر داده و درصورت تکرار ضمن ممانعت از ادامه اقامت مراتب به واحد اعزام کننده و دیگر مراجع ذیربط گزارش داده خواهد شد.

10- هزینه پارک هر خودرو در ایام پیک روزانه 3000 تومان میباشد.

11- این مجتمع هیچ گونه امکانات و تجهیزات رفاهی اقامتی برای افراد گهنسال و یا معلول  و.... ندارد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال این اشخاص ندارد.

12-میهمانان محترم توجه داشته باشند هنگام اقامت در واحد لوازم بهداشت شخصی از قبیل (حوله ، مسواک ، خمیر دندان ، صابون ، شامپو ، ملافه ، دمپایی ، قابلمه ، لیوان شخصی و....) همراه داشته باشید تا بهداشت محیطی و فردی رعایت شو د.

میهمان گرامی به همراه داشتن پرینت تکمیل شده ( فرم پذیرش ) الزامی بوده ودرهنگام مراجعه تحویل دفتر پذیرش  نمایید**********

این مجتمع فاقد کولر یا پنکه می باشد.

 ابتدای ورودی شهر سرعین میدان سبلان

04532222213  : تلفن  ساعات پاسخگویی به تلفن 14 الی 16 می باشد.

time:0.021612167358398 memory usage:2 mb