معرفی مجتمع فرهنگی اقامتی خانه کارگر جزیره قشم

معرفی استراحتگاه


هشدار- هشدار!!!! در صورت عدم توجه و دقت لازم نسبت به مطالب این معرفی نامه، بطور قطع و یقین در هنگام ورود و استفاده از مجتمع ، دچار مشکلاتی خواهیدگردید که رفع آن از توان و اختیارات مسئولین خارج خواهد بود . لذا مسئولیت هرگونه عواقب سوء بوجود آمده ناشی از عدم توجه به هشدار داده شده ، به عهده صاحب معرفی نامه خواهد بود.
“همراه داشتن نسخه کاغذی معرفی نامه و  شناسنامه تک تک میهمانان در زمان پذیرش اجباری است و کارت ملی یا هر مدرک شناسایی دیگری به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود ضمناً رعایت پوشش اسلامی برای میهمانان محترم قطعاً الزامی می باشد.”

1-با توجه به جدید الاحداث بودن مجتمع ، امکان بروز برخی مشکلات مانند : قطع آب ، قطع برق ، خالی شدن کپسول گاز و ... محتمل است. البته در نظر داشته باشید همکاران ما نهایت سعی را جهت فراهم ساختن محیطی مفرح برای شما و خانواده محترم بکار خواهند بست و پیشاپیش از بروز مشکلات احتمالی پوزش می طلبیم .

2-محیط مجتمع کاملاً خانوادگی (همراهی زوج و زوجه و یا خانم و آقای محرم به یکدیگر) تعریف شده، لذا پذیرش در این مجتمع صرفاً به صورت ترکیبی از خانم و آقای محرم به یکدیگر، در قالب ( زن و شوهر و فرزندان) ، ( مادر و پسر بالای 18 سال ) ، ( پدر و دختر بالای 18 سال ) و موارد مشابه امکان پذیر خواهد بود . بدیهی است در صورت عدم رعایت ضوابط قید شده ، پذیرش و یا عودت وجه امکان پذیر نبوده ، و عواقب ناخوشایند ناشی از عدم پذیرش، به عهده صاحب معرفی نامه خواهد بود .

3- این معرفی نامه و همچنین مبلغ پرداختی منحصراً جهت پذیرش صاحب معرفی نامه ، به همراه 3 نفر شامل همسر و فرزندان مجردایشان می باشد لذا پذیرش افراد دیگر (صرف نظر از نسبت این افراد با صاحب معرفی نامه ) بعنوان همراه تلقی گردیده و ضمن رعایت " ضوابط پذیرش نفرات همراه " مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

4-شرایط پذیرش نفرات همراه : الف – هزینه هر نفر با احتساب نوزاد 30000 تومان می باشد . ب- هزینه نفرات همراه در زمان پذیرش دریافت و به حساب تشکیلات واریز و قبض آن به صاحب معرفی نامه تحویل خواهد گردید . ج- مبلغ دریافتی نفرات همراه ، بابت کل زمان اقامت بوده و تفکیک پذیر نمی باشد. د-اقامت نفرات همراه ، در همان واحد و با همان امکانات 4 نفر پذیرش اصلی خواهد بود. ه- سقف نفرات قابل پذیرش(بااحتساب همراهان درقبال اخذ وجه با امکانات 4 نفر) در واحدهای سوئیت 3 نفر ، یک خوابه کوچک 4 نفر ، یک خوابه بزرگ 5 نفر ، دو خوابه کوچک 6 نفر و دو خوابه بزرگ 7 نفر حد اکثر می باشد . و هماهنگی قبل از سفر در مورد پذیرش نفرات همراه ، با دفتر پذیرش الزامی است .

5-زمان انجام پذیرش: امور پذیرش از ساعت 14 لغایت 22 صورت میپذیرد، پذیرش پس ازساعت 22 در صورت هماهنگی قبلی با دفتر پذیرش بلامانع می باشد.

6-مدارک موردنیاز: کارت عضویت صاحب معرفی نامه و شناسنامه کلیه افراد، خصوصاً مدارک احراز زوجیت متاهلین اجباری است .

7-عدم حضور صاحب معرفی نامه در مجتمع (به هر دلیل)، موجب ابطال معرفی نامه گردیده ، وعودت وجه آن نیز تحت هیچ شرایط میسر نخواهد بود.

8-لغو درخواست رزرو سوئیت، چنانچه تا 4روز  قبل از تاریخ رزرو ( تاریخ تحویل واحد اقامتی )، در سامانه ثبت گردد 90% وجه پرداختی حداکثر ظرف مدت چهل روز، عودت داده خواهد شد ، لیکن در صورت عدم حضور در مجتمع، و یا ثبت " لغو درخواست " در سامانه پس از سپری شدن مهلت تعیین شده ، امکان عودت هیچگونه وجهی وجود ندارد .

9-عدم حضور، ( تا 24 ساعت پس از تاریخ رزرو  و  بدون اطلاع قبلی ) در مجتمع به منزله انصراف تلقی خواهد گردید و هیچ مبلغی قابل استرداد نخواهد بود .

10-مجتمع دارای پارکینگ بوده که در صورت عدم تکمیل ظرفیت؛ هزینه آن بابت مدت اقامت 9000 تومان خواهد بود.

11-ورود و خروج به مجتمع (بصورت پیاده و یا همراه خودرو ) از ساعت 2 بامداد لغایت 6 صبح ممنوع می باشد.

با توجه به اینکه مسئولین مجتمع به هیچ وجه امکان تغییر در هیچ یک از موارد قید شده را ندارند، جهت پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی ، مجدداً نسبت به مطالعه دقیق معرفی نامه تاکید می گردد.

12-درصورت ایراد هرگونه خسارت به لوازم و وسایل مهمانسرا، بهای اقلام خسارت دیده مطابق "نرخ نامه ابلاغی" بلافاصله از صاحب معرفی نامه اخذ خواهد شد.

13- وارد نمودن و به همراه داشتن هر نوع حیوان خانگی و غیرخانگی به مجتمع اکیداً ممنوع بوده و از ادامه اقامت خاطیان جلوگیری بعمل خواهد آمد .

14-آوردن هرگونه وسايل و لوازم آتش زا مثل كپسول گاز پيک نيکی،هيتر،قليان،آتش گردان و منقل به داخل واحدها ممنوع می باشد.

15-کلیه مهمانان محترم ملزم به رعایت ضوابط و مقررات داخلی مجتمع هستند.

به خاطر داشته باشید هرگونه توصیه کتبی و یا شفاهی افراد مسئول و یا غیر مسئول در صورت مغایرت با مفاد این معرفی نامه، فاقد اعتبار بوده و مسئولین مجتمع موظف به اجرای کامل و دقیق ضوابط قید شده در این معرفی نامه می باشند .
 

امکانات این استراحتگاه
پاركينگ نزديكي به اماكن تاريخي آسانسور 
time:0.3438868522644 memory usage:2 mb