معرفی هتل آپارتمان کارا سرعین

معرفی استراحتگاه


ضوابط اختصاصی هتل آپارتمان آرتیناژبال(کارا): الف)مبلغ مذکور اختصاص به دارنده معرفینامه به همراه همسر و فرزندان مجرد دارد و در صورت به همراه بودن فرد یا افرادی بغیر از افراد فوق الذکر ، به ازای هر نفر (حتی نوزاد) هزینه جداگانه با ارائه فیش به ازای هر نفر 500000 ریال دریافت می گردد. جمع کل نفرات با احتساب نوزاد 4 نفر ( همسر و فرزندان مجرد ) برای واحدهای تک خوابه و 5 نفر (همسر و فرزندان مجرد) برای واحدهای دوخوابه بوده و پذیرش نفر اضافه مشروط به هماهنگی قبلی با دفتر و دریافت وجه امکانپذیر خواهد بود.

1-به همراه داشتن کارت عضویت و شناسنامه یا دفترچه تامین اجتماعی (بغیراز کهنسالان)برای کلیه افراد همراه اجباری است و در غیر اینصورت پذیرش در یک واحد امکان پذیر نبوده و افراد فاقد کارت شناسائی مشروط بر امکان پذیرش ، همراه تلقی می شوند .

2-در صورت عدم حضور فرد معرفی شده درهتل به هر دلیل ممکن معرفینامه فاقد اعتبار بوده و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد.

3-پذیرش معرفی شدگان از ساعت 14 الی 18صورت پذیرفته و تاخیر بدون اطلاع به مدت 24 ساعت از آغاز پذیرش بمنزله انصراف تلقی می گردد.ساعت تخلیه ساعت 9 صبح آخرین روز درج شده در معرفینامه بوده و درصورت عدم رعایت مدیریت هتل آپارتمان حق ورود به اتاق و تخلیه واحد را دارد و برای هر نیم ساعت دیرکرد  4000 تومان گرفته میشود.

4-این معرفینامه تنها در صورت تایید مرکز اعتبار دارد.

5-این معرفینامه قابل انتقال به غیر نبوده و چنانچه گیرنده آن قصد انصراف و یا تغییر در تاریخ مراجعه را داشته باشد می تواند 4 روز قبل از تاریخ مقرر به سایت مراجعه نموده ، در غیر اینصورت امکان هیچگونه تغییر در تاریخ قید شده وجود نداشته و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد.

6-در صورت انصراف در زمان مقرر 4روز قبل از مراجعه 10 درصد از مبلغ واریزی و کارمزد بین بانکی کسر و ظرف 40 روز عودت داده میشود.

7-پذیرش معرفی شدگان بصورت خانوادگی امکانپذیر بوده و از پذیرش افراد مجرد یا متاهلینی که بدون همسر مراجعه می نمایند معذوریم .

8-کلیه واحدها مجهز به آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و امکانات اقامتی بوده و در صورت بروز هرگونه خسارت و یا کسری ، غرامت متعلقه از میهمانان دریافت خواهد شد.

9-در صورت مشاهده هرگونه تخلف از ضوابط داخلی هتل آپارتمان به متخلفین تذکر داده و در صورت تکرار ضمن ممانعت از ادامه اقامت مراتب به واحد اعزام کننده و دیگر مراجع ذیربط گزارش داده خواهد شد.

10-هزینه پارک هر خودرو در صورت وجود ظرفیت روزانه 5000تومان میباشد.بدیهی است در صورت تکمیل بودن ظرفیت پارکینگ در کنار هتل امکان پارک وجود دارد

11-بهره برداری از این هتل آپارتمان به تازگی آغاز شده لذا در صورت بروز مشکلات احتمالی پیشاپیش پوزش میطلبیم.

12_این هتل آپارتمان هیچ گونه امکانات و تجهیزات رفاهی اقامتی برای افراد کهنسال و یا معلول و ... ندارد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال این اشخاص ندارد.

13-میهمانان محترم توجه داشته باشند هنگام اقامت در واحد لوازم بهداشت شخصی از قبیل (حوله، مسواک، خمیردندان، صابون، شامپو، ملافه، دمپایی، قابلمه، لیوان شخصی و...) همراه داشته باشید تا بهداشت محیطی و فردی رعایت شود . میهمان گرامی به همراه داشته پرینت تکمیل شده (فرم پذیرش)الزامی بوده و در هنگام مراجعه تحویل دفتر پذیرش نمایید. بدینوسیله گواهی می گردد اینجانب ....................................... تمامی ضوابط فوق را بطور کامل مطالعه نموده و تایید می نمایم. امضاء آدرس و تلفن : سرعین – پایین تراز میدان دانش – خیابان حجاب – حجاب جنوبی – هتل آپارتمان کارا (آرتیناژبال)     04532220619
سرویس بهداشتی کلیه واحد ها فرنگی میباشد

امکانات این استراحتگاه
تختخواب حمام سرويس بهداشتي آشپزخانه(باوسایل) پاركينگ تلويزيون آسانسور یخچال پتو 
time:0.32102298736572 memory usage:2 mb