اطلاعیه های مهمانسرای خانه کارگر اصفهان

 • نادری : از نمایش فیلم «کوه» در ایران خوشحالم

  مجتمع گردشگری - فرهنگی شهید امامی چمخاله

   به گزارش خبرنگار ایلنا، مهرشاد کارخانی به مناسبت اکران فیلم سینمایی کوه در گروه هنر و تجربه با امیر نادری کارگردان فیلم گفتگو کرده است. متن گفتگویی که کارخانی در اختیار ایلنا قرار داده؛ به شرح زیر است:

 • اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال 96 اعلام شد

  مجتمع گردشگری - فرهنگی شهید امامی چمخاله

  به گزارش خبرنگار ایلنا، اسامی نفرات برتر گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجه به شرح زیر است:

 • "سامانه ثبت قراردادها" یک گام به جلو است/ نیازمند الزامی کردن ثبت در سامانه‌ایم

  مجتمع گردشگری - فرهنگی شهید امامی چمخاله

  علی خدایی (عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور) در گفتگو با خبرنگار ایلنا در ارتباط با سامانه الکترونیکی ثبت قراردادها و مزایای آن برای کارگران گفت: این سامانه را می‌توان یک گام به جلو محسوب کرد؛ ثبت قراردادها در سامانه و از آن طرف اگر ضمانت اجرایی برای این ثبت در نظر گرفته شود، می‌تواند مثل یک سد و مانع، مقابل قراردادهای سفید بایستد.

 • استقرار اورژانس برای مراسم تحلیف

  مجتمع گردشگری - فرهنگی شهید امامی چمخاله

  به گزارش ایلنا، اسماعیل فراهانی،  معاون فنی و عملیات اورژانس تهران با تشریح تمهیدات اورژانس تهران برای برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری در روز شنبه، اظهار داشت: آمبولانس‌های اورژانس تهران در فرودگاه‌های امام خمینی و مهرآباد و همچنین مسیرهای منتهی به هتل‌های مهمانان خارجی مستقر شدند. همچنین استقرار تیم‌های اورژانس از روز تنفیذ آغاز و تا پایان تحلیف در روز شنبه ادامه خواهد داشت.

 • مشکلات گسترده آنتن‌دهی و اینترنت ایرانسل در هفته گذشته/ کاربران ایرانسلی شکایت دارند

  مجتمع گردشگری - فرهنگی شهید امامی چمخاله

  به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، در هفته گذشته مشترکان سیم کارت‌های اعتباری و دائمی ایرانسل در آنتن دهی و استفاده از خدمات اینترنت دیتا مشکلات زیادی داشته‌اند که به گفته برخی از کاربران این مشکلات از روز شنبه آغاز شده است و در طول هفته رفع نشده است. این مسئله در حالی رخ داده است که پس از قطعی سراسری ایرانسل در حدود یک ماه گذشته این اپراتور مدعی شد از این پس شاهداین قبیل اتفاقات نخواهیم بود.