قوانین و مقررات مجتمع گردشگری - فرهنگی شهید امامی چمخاله
ردیفهای خزرولاله (با امکان ورود خودرودرداخل مجتمع ودارای پارکینگ داخلی)

قوانین و مقررات استراحتگاه

بسمه تعالی
ضمن عرض خیرمقدم توجه میهمانان محترم را به تذکرات و ضوابط "مجتمع تفریحی فرهنگی شهید امامی" چمخاله (که به هیچ وجه جنبه تشریفاتی نداشته و لازم الاجرا می‌باشد) جلب می‌نمائیم.
این مجتمع مفتخر است به،پذیرایی روزانه قریب به 1600 نفر از اعضای محترم خانه کارگر ، که از سراسرکشور قدم رنجه فرموده و طبیعتاً دارای فرهنگ‌های متنوع و دیدگاه‌های متفاوت و قابل احترام می‌باشند، لذا برقراری محیطی شاد،  و مفرح و متکی بر امنیت‌اخلاقی و اجتماعی در آن مستلزم استقرار نظمی است که همگان متعهد بر آن باشند، ضوابط تعیین شده و تذکرات ارایه گردیده، شرط لازم  جهت تحقق این امر است.
هشدار – هشدار – هشدار – خیلی خیلی مهم
تذکرات:
الف- بی‌توجهی نسبت به مطالعه کامل معرفی‌نامه و رعایت موارد قید شده در آن،  قطعاً موجب بروز مشکل در مراحل پذیرش، و بعضاً منجر به عدم امکان پذیرش خواهد گردید. (قبل از اقدام به رزرو، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی مراجعه به سایت اختصاصی مجتمع و  همچنین کانال‌های اطلاع‌رسانی الزامی می‌باشد.)
ب- (بدون تعارف): هر گونه ارتباط نَسَبی و یا سَبَبی میهمانان محترم با مسئولین گرامی تشکیلات خانه‌کارگر، و یا ارائه توصیه شفاهی و یا کتبی توسط آن عزیزان، کوچکترین امتیازی برای میهمان محترم نداشته، و هیچگونه تأثیری در اجرای دقیق ضوابط توسط کارکنان و یا مدیریت مجتمع نخواهد داشت.
ج- "مجتمع کارگران شهید امامی" مجموعه‌ای  فرهنگی تفریحی، و برخوردار از محیطی منظم، کاملاً شاد، و مفرَح بوده و لذا بر خلاف عنوان ذکر شده، "استراحتگاه" نیست.
د- از آنجا که مسئولین مجتمع اقدامات کافی و وافی را در جهت اطلاع‌رسانی به اعضاء محترم (به روش‌های مختلف و به صورت کامل) انجام داده‌اند، لذا هیچگونه عذری مبنی بر عدم آگاهی از ضوابط قابل قبول نبوده و هرگونه درخواست بر عدم اجرای ضوابط ، باعث اتلاف وقت صاحب معرفی‌نامه، کارکنان مجتمع، و میهمانان محترم گردیده و با عرض پوزش، در صورت عدم تمکین میهمانان محترم از ضوابط (در زمان پذیرش و همچنین عدم اجرای آن در زمان اسکان) ابتداً منجر به پرداخت جریمه نقدی از 20 تا200 هزار تومان و در نهایت با مسدود شدن بخش رزرواسیون "صاحب معرفی‌نامه" افتخار میزبانی عضو محترم، از مسئولین مجتمع سلب خواهد گردید.
ه- با توجه به عدم وجود لوله‌کشی آب در کل منطقه، آب موجود در لوله کشی مجتمع نیز از چاه تأمین می‌گردد.
و- اعضای محترم موظفند اطلاعات پروفایل کاربری خود (شماره همراه – تلفن ثابت – آدرس و...) در سامانه رزرواسیون را تکمیل نموده و سپس اقدام به رزرو نمایند، در غیر اینصورت تبعات ناشی از آن به عهده صاحب معرفی‌نامه خواهد بود.
ز- در صورتیکه ضمن استفاده میهمان، اسپیلت دچار نقص فنی گردد، مدیریت مجتمع موظف است تا زمان حضور تعمیرکار و رفع نقص فنی ایجاد شده، پنکه یا بخاری (متناسب با فصل) به عنوان وسیله جایگزین، در اختیار میهمانان محترم قرار دهد
ضوابط:
1- عدم حضور "صاحب معرفی‌نامه" (به هر دلیل ممکن) موجب ابطال معرفی‌نامه گردیده و عودت وجه آن نیز به هیچ وجه میسر نخواهد بود.
2- رعایت پوشش اسلامی و مناسب برای کلیه میهمانان اعم از خانم‌ها و آقایان،  در مجتمع قطعاً اجباری است.
3- همراه داشتن شناسنامه برای کلیه افراد (بدون استثنا) اجباری بوده (تأکید می‌گردد "شناسنامه"، کارت ملی کفایت نخواهد کرد) و در غیر اینصورت کلیه فرزندان، به عنوان "نفر همراه" محسوب و شامل پرداخت هزینه خواهند گردید.
تبصره- پذیرش افراد "فاقد شناسنامه" تنها با تأییدیه کتبی اداره محترم اماکن نیروی انتظامی، مجاز می‌باشد.
4— پذیرش در این مجتمع تنها با حضور همزمان صاحب معرفی‌نامه، همراه با همسر صورت می‌پذیرد.
تبصره 1: در صورتی که صاحب معرفی‌نامه مجرد بوده و یا به هر دلیل نتواند به همراهی همسر خود حضور یابد، می‌تواند: 1- درصورتیکه صاحب معرفی‌نامه مرد باشد، شرط پذیرش همراه بودن خانم محرم (اعم از دختر، خواهر و ... هجده سال به بالا) میباشد، 2- در صورتیکه صاحب معرفی‌نامه خانم باشد، شرط پذیرش، همراه بودن آقای محرم، (اعم از پسر، برادر و ... هجده سال به بالا) میباشدد.
تبصره 2: درصورت  عدم امکان تحقق دو مورد ذکر شده فوق نیز، این افراد می‌توانندبه همراه یکی از خانواده‌های فامیل (براساس ضوابط نفرات همراه) از مجتمع استفاده نمایند، مجدداً تأکید می‌گردد در غیر اینصورت پذیرش، و یا عودت وجه تحت هیچ شرایط امکانپذیر نخواهد بود.
5- انجام امور پذیرش و تحویل سوئیت از ساعت 14  لغایت22 می‌باشد. تبصره1- جهت تسهیل در انجام پذیرش میهمانانی که نتوانند در ساعات تعیین شده، در مجتمع حضور پیدا نمایند، ترتیبی اتخاذ گردیده تا با هماهنگی قبلی، توسط نگهبان شیفت شب پذیرش گردند، انجام این امر تا ساعت 1 بامداد با ورود خودرو به داخل مجتمع و پس از 1 بامداد بدون ورود خودرو میسر می‌باشد. تبصره2- با توجه به اینکه آماده‌سازی تعداد محدودی از سوئیت‌ها قبل از ساعت 14 صورت می‌پذیرد، میهمانانی که تمایل دارند قبل از ساعت 14 سوئیت را تحویل بگیرند می‌توانند با هماهنگی قبلی، و پرداخت هزینه ساعتی، از این امکان محدود بهره‌مند گردند.
6- موارد دریافت وجه در مجتمع:
الف- نفرات همراه : با توجه به اینکه مبلغ پرداختی در زمان رزرو تنها و تنها، مربوط به پذیرش "صاحب معرفی نامه +همسر + فرزندان مجرد" می‌باشد، لذا پذیرش هریک از همراهان منوط به پرداخت هزینه خواهد بود.
ب- هزینه هر نفر همراه (با احتساب نوزاد) مبلغ 30 هزارتومان (در نیمه اول سال، به استثناء 16فروردین لغایت12 خرداد) بوده، و در نیمه دوم سال، با 50% تخفیف (به استثناء ایام تعطیل) 15 هزارتومان می‌باشد، مبلغ مذکور بابت 3روز اقامت، و با همان امکانات موجود در سویت بوده و قابل تفکیک به روز نخواهد بود.
تبصره –تأمین ملزومات اضافی جهت نفرات همراه و یا دیگر موارد، با پرداخت هزینه جزئی مقدور می‌باشد.
 ج- سقف نفرات قابل پذیرش در سوئیت‌های مختلف با احتساب میهمانان اصلی (و با دریافت هزینه "نفرات همراه") به شرح ذیل امکان‌پذیر خواهد بود:  سوئیت‌های زیر 45 متری، در مجموع و نهایتاً 7 نفر، و بالاتر از 45 متری، در مجموع و  نهایتاً 9 نفر می‌باشد. ضمناً هماهنگی قبلی در مورد پذیرش همراهان الزامی می‌باشد.
د- هزینه پارک خودرو مبلغ 9 هزارتومان برای 3 روز اقامت بوده و قابل تفکیک به روز نخواهد بود.

ه – ارایه هر گونه خدمات، همچون کرایه وسایل رکابی، قایق، دریافت لوازم اضافی همچون، پلوپز، کاناپه‌تختخواب شو، و ... مستلزم پرداخت هزینه جداگانه می‌باشدضمناًجهت کنترل تردد "وسائل رکابی" در محوطه مجتمع، استفاده از دوچرخه‌های شخصی بدون هماهنگی قبلی با دفتر مجتمع امکان پذیرنخواهد بود.
7- شرایط لغو لغو یا کنسل نمودن رزرو: لغو رزرو انجام شده، و دریافت 90% وجه پرداختی (با کسر 10% کارمزد) تنها درصورتی میسر است  که الف: از روز اقدام به لغو رزرو، تا تاریخ رزرو (تاریخ تحویل سوئیت) چهار روز و یا بیشتر باقی مانده باشد. ب: مدت زمان عودت وجه با توجه به تعداد رزروهای لغو شده متغیر بوده و ممکن است بین یک هفته تا حداکثر 45 روز بطول بیانجامد. ج: عودت وجه تنها به کارت بانکی صاحب معرفی‌نامه امکان‌پذیر خواهد بود،(حتی اگر پرداخت وجه رزرو توسط کارت بانکی شخص دیگری انجام شده باشد). بدیهی است افرادی که در فاصله کمتر از چهار روز قبل از تاریخ مورد نظر خود، اقدام به رزرو نمایند، در صورت لغو رزرو هیچگونه وجهی به آنان تعلق نخواهد گرفت. تبصره: این زمان (چها روز) مربوط به ایام پیک بوده  و در ایام غیر پیک (با اطلاع رسانی از طریق سایت) تا 24 ساعت نیز تقلیل پیدا خواهد کرد.
8- درب مجتمع از ساعت 1 بامداد تا 6 صبح بسته بوده و هر گونه ورود و خروج افراد و خودرو در این ساعات ممنوع می‌باشد.
9- کلیه سوئیت‌های مجتمع دوتخته بوده و امکانات کامل و تفصیلی موجود در آنها بصورت متن و تصویر در سایت اختصاصی مجتمع به آدرس: chamkhale.com  و کانالهای ارتباطی مجتمع درج گردیده و مراجعه به آنها قبل از انجام رزرو قطعاً اجباری است.
10- جایگزینی سوئیت: در صورت بروز مشکل در ارائه نوع سوئیت رزرو شده و یا از رده خارج شدن سوئیت در زمان استفاده میهمان، یکی از سوئیت‌های اماده (از هر نوع و با هر متراژ) جایگزین گردیده و در صورت تفاوت نرخ، مابه التفاوت مبلغ آن به میهمان عودت خواهد گردید.
11-ورود هرگونه حیوان‌ (اعم از اهلی و غیر اهلی) به مجتمع و سوئیت اکیداً ممنوع بوده و از ادامه اقامت خاطیان، جلوگیری بعمل خواهد آمد.
 تلفن تماس: 2406 4250 013 - ساعات پاسخگوئی 10 لغایت 12 و 18 لغایت 22
پیامرسان سروش-دفتر پذیرش:  @shahid_emam
کانال اطلاع‌رسانی در پیام‌رسان‌های داخلی: @shahidemamy  
سایت اختصاصی مجتمع: cham.ir  و یا chamkhale.com

time:0.27435994148254 memory usage:2 mb