معرفی مجتمع گردشگری - فرهنگی شهید امامی چمخاله
ردیفهای خزرولاله (با امکان ورود خودرودرداخل مجتمع ودارای پارکینگ داخلی)

معرفی استراحتگاه

بسمه تعالی
هشدار، هشدار، بسیار بسیار مهم:                                                      
عضو محترم بدینوسیله به اطلاع می رساند: الف- قبل از اقدام به رزرو، جهت دریافت آگاهی کامل از موقعیت و شرایط مجتمع، مراجعه به سایت اختصاصی آن : cham.ir  و یا chamkhale.com و  همچنین کانال‌های اطلاع‌رسانی پیامرسان سروش-دفتر کانال اطلاع‌رسانی در پیام‌رسان‌های داخلی: Shahidemamy@ الزامی می‌باشد.ب-دریافت نسخه چاپ شده معرفی نامه، مطالعه کامل آن، امضاء و ارائه آن به دفتر پذیرش در بدو ورود، الزامی است. ج- با توجه به اینکه سیستم رزرواسیون صرفاً درصورت تأیید کامل "ضوابط  مجتمع"(توسط متقاضی)، اجازه ثبت رزرو را می‌دهد، لذا با عرض پوزش، پس از انجام رزرو و حضور در مجتمع، هر گونه اعتراض به ضوابط و استنکاف از عمل به مفاد آن تحت عناوینی چون: عدم مطالعه ، انجام رزرو توسط کافی‌نت و یا فرد دیگر و... به هیچ عنوان مانع اجرای دقیق ضوابط و مقررات نمی‌باشد، لذا در زمان حضور در مجتمع، از پاسخگوئی به هرگونه اعتراض در مورد ضوابط و مقررات معذور بوده و مسئولیت ایجاد هرگونه مشکل احتمالی، (که در صورت عدم مطالعه کامل معرفی‌نامه قطعی بروز آن قطعی خواهد بود) به عهده صاحب معرفی نامه می‌باشد.
مدیریت و پرسنل مجتمع ضمن عرض خیرمقدم، مفتخر به پذیرایی روزانه حدود 1600 نفر از اعضای محترمی می‌باشند، که این مجموعه را برگزیده  و از سراسر کشور قدم رنجه می‌فرمایند. طبیعتاً چنین جمعی دارای فرهنگ‌های متنوع و دیدگاه‌های متفاوت و محترمی می‌باشند. مدیریت مجتمع  مصمم است با ایجاد محیطی شاد، آرام،و متکی بر وجود امنیت اخلاقی و اجتماعی، اقامتی آرام و سرشار از شادی و شعف را برای این عزیزان فراهم سازد.  تحقق این هدف و همچنین حفاظت و نگهداری بهینه از مجتمع (که متعلق به کلیه اعضاء محترم می‌باشد) مشروط به برقراری نظمی است که همگان متعهد بر اجرای آن باشند، ضوابط تعیین شده و تذکرات ارائه گردیده ( که حاصل بررسی نزدیک به دو دهه تجربه می باشد) متضمن برقراری نظم مورد نظر خواهد بود. د- "مجتمع کارگران شهید امامی" مجموعه‌ای  فرهنگی تفریحی، و برخوردار از محیطی منظم، کاملاً شاد، و مفرَح بوده و بر خلاف عنوان ذکر شده، "استراحتگاه" نیست. ه- از آنجا که مسئولین مجتمع اقدامات کافی و وافی را در جهت اطلاع‌رسانی به اعضاء محترم (به روش‌های مختلف و به صورت کامل) انجام داده‌اند، لذا هیچگونه عذری مبنی بر عدم آگاهی از ضوابط قابل قبول نبوده و هرگونه درخواست بر عدم اجرای ضوابط ، باعث اتلاف وقت صاحب معرفی‌نامه، کارکنان مجتمع، و میهمانان محترم خواهد گردید و در صورت عدم تمکین میهمانان محترم از ضوابط (در زمان پذیرش و همچنین عدم اجرای آن در زمان سکونت) با عرض پوزش ضمن مسدود شدن بخش رزرواسیون "صاحب معرفی‌نامه" افتخار میزبانی عضومحترم از مسئولین مجتمع سلب گردیده و برقراری مجدد آن، مستلزم پرداخت جریمه (متناسب با تخلف صورت گرفته، از 20 تا 200 هزارتومان) خواهد بود.
و- با توجه به عدم وجود لوله‌کشی آب در کل منطقه، آب موجود در لوله کشی مجتمع نیز از چاه تأمین می‌گردد.
ز- اعضای محترم موظفند اطلاعات پروفایل کاربری خود (شماره همراه – تلفن ثابت – آدرس و...) در سامانه رزرواسیون را تکمیل نموده و سپس اقدام به رزرو نمایند، در غیر اینصورت تبعات ناشی از آن به عهده صاحب معرفی‌نامه خواهد بود. ح- در صورتیکه ضمن استفاده میهمان، اسپیلت دچار نقص فنی گردد، مدیریت مجتمع موظف است تا زمان حضور تعمیرکار و رفع نقص فنی ایجاد شده، پنکه یا بخاری (متناسب با فصل) به عنوان وسیله جایگزین، در اختیار میهمانان محترم قرار دهد

ضوابط اختصاصی مجتمع کارگران شهید امامی - چمخاله:
1- عدم حضور "صاحب معرفی‌نامه" (به هر دلیل ممکن) موجب ابطال معرفی‌نامه گردیده و عودت وجه آن نیز به هیچ وجه میسر نخواهد بود. ضمناًبه علت بروز آسیب های وارده به فضای سبز و سازه های موجود درمجتمع، بازی با توپ (در انواع و سایز های مختلف) مطلقاً ممنوع می‌باشد.
2- با توجه به خانوادگی بودن مجتمع، با عرض پوزش از پذیرش وارائه خدمات به رزرو کنندگان محترمی که در زمان ورود - خروج و حضور در مجتمع، از پوشش مناسب استفاده ننمایند جسارتاً معذوریم
3- احتراماً انجام پذیرش کلیه افراد صرفاً با ارائه شناسنامه امکان‌پذیر بوده، و بجز فرزندان زیر 18 سال با کارت ملی و بدون دریافت هزینه نفر همراه و بالای 18 سال (فاقد شناسنامه و با کارت ملی) همانند دیگر نفرات همراه ملزم به پرداخت هزینه خواهند بود.
تبصره- پذیرش افراد "فاقد شناسنامه" تنها با تأییدیه کتبی اداره محترم اماکن نیروی انتظامی، مجاز می‌باشد.
4- پذیرش در این مجتمع تنها با حضور همزمان صاحب معرفی‌نامه، همراه با همسر صورت می‌پذیرد.
تبصره 1: در صورتی که صاحب معرفی‌نامه مجرد بوده و یا به هر دلیل نتواند به همراهی همسر خود حضور یابد، می‌تواند: 1- درصورتیکه صاحب معرفی‌نامه مرد باشد، شرط پذیرش همراه بودن خانم محرم (اعم از دختر، خواهر و ... هجده سال به بالا) میباشد، 2- در صورتیکه صاحب معرفی‌نامه خانم باشد، شرط پذیرش، همراه بودن آقای محرم، (اعم از پسر، برادر و ... هجده سال به بالا) میباشد.
تبصره 2: درصورت  عدم امکان تحقق دو مورد ذکر شده فوق نیز، این افراد می‌توانند به همراه یکی از خانواده‌های فامیل (براساس ضوابط نفرات همراه) از مجتمع استفاده نمایند، مجدداً تأکید می‌گردد در غیر اینصورت پذیرش، و یا عودت وجه تحت هیچ شرایط امکانپذیر نخواهد بود.
5- انجام امور پذیرش و تحویل سوئیت از ساعت 14  لغایت22 می‌باشد. تبصره1- جهت مساعدت در انجام پذیرش میهمانانی که نتوانند در ساعات تعیین شده، در مجتمع حضور پیدا نمایند، ترتیبی اتخاذ گردیده تا با هماهنگی قبلی، توسط نگهبان شیفت شب پذیرش گردند، انجام این امر تا ساعت 1 بامداد با ورود خودرو به داخل مجتمع و پس از 1 بامداد بدون ورود خودرو میسر می‌باشد. تبصره2- با توجه به اینکه آماده‌سازی تعداد محدودی از سوئیت‌ها قبل از ساعت 14 صورت می‌پذیرد، میهمانانی که تمایل دارند قبل از ساعت 14 سوئیت را تحویل بگیرند می‌توانند با هماهنگی قبلی، و پرداخت هزینه ساعتی، از این امکان محدود بهره‌مند گردند.
6- موارد دریافت وجه در مجتمع:
1-6- نفرات همراه : با توجه به اینکه مبلغ پرداختی در زمان رزرو تنها و تنها، مربوط به پذیرش "صاحب معرفی نامه +همسر + فرزندان مجرد با داشتن شناسنامه" می‌باشد، لذا پذیرش هریک از همراهان منوط به پرداخت هزینه خواهد بود.
2-6- هزینه هر نفر همراه (با احتساب نوزاد) مبلغ 35 هزارتومان (در نیمه اول سال، به استثناء 16فروردین لغایت12 خرداد) بوده، و در نیمه دوم سال، با بیش از 40% تخفیف (به استثناء ایام تعطیل) 20 هزارتومان می‌باشد، مبلغ مذکور بابت 3روز اقامت، و با همان امکانات موجود در سویت بوده و قابل تفکیک به روز نخواهد بود.
تبصره –تأمین ملزومات اضافی جهت نفرات همراه و یا دیگر موارددرحد مقدور، با پرداخت هزینه جزئی مقدور می‌باشد.
3-6- سقف نفرات قابل پذیرش در سوئیت‌های مختلف با احتساب میهمانان اصلی (و با دریافت هزینه "نفرات همراه") به شرح ذیل امکان‌پذیر خواهد بود:  سوئیت‌های زیر 45 متری، در مجموع و نهایتاً 7 نفر، و بالاتر از 45 متری، در مجموع و  نهایتاً 9 نفر می‌باشد. ضمناً هماهنگی قبلی در مورد پذیرش همراهان الزامی می‌باشد.
4-6- هزینه پارک خودرو مبلغ 10 هزارتومان برای 3 روز اقامت بوده و قابل تفکیک به روز نخواهد بود.

5-6- ارایه هر گونه خدمات، همچون کرایه وسایل رکابی، قایق، دریافت لوازم اضافی همچون، پلوپز، کاناپه‌تختخواب شو، و ... مستلزم پرداخت هزینه جداگانه می‌باشدضمناًجهت کنترل تردد "وسائل رکابی" در محوطه مجتمع، استفاده از دوچرخه‌های شخصی بدون هماهنگی قبلی با دفتر مجتمع امکان پذیرنخواهد بود.
7- شرایط لغو یا کنسل نمودن رزرو: لغو رزرو انجام شده، و دریافت 90% وجه پرداختی (با کسر 10% کارمزد) تنها درصورتی میسر است  که الف: از روز اقدام به لغو رزرو، تا تاریخ رزرو (تاریخ تحویل سوئیت) چهار روز و یا بیشتر باقی مانده باشد. ب: مدت زمان عودت وجه با توجه به تعداد رزروهای لغو شده متغیر بوده و ممکن است بین یک هفته تا حداکثر 45 روز بطول بیانجامد. ج: عودت وجه تنها به کارت بانکی صاحب معرفی‌نامه امکان‌پذیر خواهد بود،(حتی اگر پرداخت وجه رزرو توسط کارت بانکی شخص دیگری انجام شده باشد). بدیهی است افرادی که در فاصله کمتر از چهار روز قبل از تاریخ مورد نظر خود، اقدام به رزرو نمایند، در صورت لغو رزرو هیچگونه وجهی به آنان تعلق نخواهد گرفت. تبصره: این زمان (چها روز) مربوط به ایام پیک بوده  و در ایام غیر پیک (با اطلاع رسانی از طریق سایت) تا 24 ساعت نیز امکان تقلیل تا 24 ساعت را خواهد داشت.
8- درب مجتمع از ساعت 1 بامداد تا 6 صبح بسته بوده و هر گونه ورود و خروج افراد و خودرو در این ساعات ممنوع می‌باشد.
9- کلیه سوئیت‌های مجتمع دوتخته بوده و امکانات کامل و تفصیلی موجود در آنها بصورت متن و تصویر در سایت اختصاصی مجتمع و کانال های اطلاع رسانی به آدرس فوق الذکر ذکر درج گردیده
10- جایگزینی سوئیت: در صورت بروز مشکل در ارائه نوع سوئیت رزرو شده و یا از رده خارج شدن سوئیت در زمان استفاده میهمان، یکی از سوئیت‌های قابل ارائه (از هر نوع و با هر متراژ) جایگزین سوئیت رزرو شده گردیده و در صورت تفاوت نرخ، مابه التفاوت مبلغ آن به میهمان عودت خواهد گردید.
11- ورود هرگونه حیوان‌ (اعم از اهلی و غیر اهلی) به مجتمع و سوئیت اکیداً ممنوع بوده و از ادامه اقامت خاطیان، جلوگیری بعمل خواهد آمد.
 تلفن تماس: 2406 4250 013 - ساعات پاسخگوئی 10 لغایت 12 و 18 لغایت 22
پیامرسان سروش-دفتر پذیرش:  shahid_emami@
کانال اطلاع‌رسانی در پیام‌رسان‌های داخلی: shahidemamy@ 
سایت اختصاصی مجتمع: cham.ir  و یا chamkhale.com

امکانات این استراحتگاه
تختخواب حمام سرويس بهداشتي آشپزخانه(باوسایل) پاركينگ تلويزيون کولر گازی یخچال پتو 
time:0.24302077293396 memory usage:2 mb