معرفی مجتمع گردشگری - فرهنگی شهید امامی چمخاله

معرفی استراحتگاه

  هشدار - هشدار!!!! اعضای محترم، توجه به مطالب ذیل، قبل از انجام رزرو  الزامی نه، بلکه اجباری بوده و در صورت عدم توجه قطعاً درزمان پذیرش و اقامت دچار مشکل گردیده و در پاره‌ای موارد، امکان استفاده مجدد از مجتمع را از دست خواهید داد.
1-مطالعه  کامل معرفی‌نامه و پذیرش تک تک موارقید شده(در صورت تمایل به رزرو).
2- مراجعه به سامانه اختصاصی مجتمع، و کانال مجتمع در پیامرسان‌های داخلی، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی قبل از انجام رزرو.
3-پذیرش ضوابط داخلی مجتمع و تعهد به رعایت کامل آن (خصوصاً رعایت پوشش اسلامی) و همچنین تذکرات مسئولین انتظامی مجتمع (جهت برقراری نظم عمومی و اجرای ضوابط) در طول مدت اقامت.
 
بدیهی است درصورت عدم توجه، صاحب معرفی‌نامه (به هر دلیل ممکن) مسئول عواقب ناخوشایند، و مشکلات پیش آمده خواهد بود، و مدیریت مجتمع امکان هیچگونه مساعدتی را در رفع آن نخواهد داشت.(ساعت تحویل سوئیت 14، و ساعت تخلیه سوئیت، 9 صبح می باشد)مجتمع شهید امامی -چمخاله، یک مجتمع  تفریحی - فرهنگی و برخودار از محیطی شاد بوده  و بر خلاف عنوان فوق، صرفاً یک استراحتگاه نیست
 
همراه داشتن شناسنامه تک تک میهمانان بانضمام مدارک احراز زوجیت، در زمان پذیرش اجباری است و کارت ملی یا هر مدرک شناسایی دیگری به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود.
لازم به ذکر است در صورتیکه ضمن استفاده میهمان، اسپیلت دچار نقص فنی گردد، مدیریت موظف است تا زمان حضور تعمیرکار و رفع نقص فنی ایجاد شده، پنکه یا بخاری (متناسب با فصل) به عنوان وسیله جایگزین، در اختیار میهمانان محترم قرار دهد. ضمناً با توجه به عدم وجود آب لوله‌کشی شرب در منطقه، کلیه آب‌های موجود در مجتمع آب چاه می‌باشد، (در صورت تمایل به خرید آب معدنی، می‌توانید به بوفه مراجعه نمایید).
 
  4 - محل پارک ردیف‌های یاس-شقایق و زنبق در فاصله 143 متری درب ورودی،(روبروی مجتمع) قرار دارد. ضمناً  بنا به دستور، و به لحاظ حفاظت ازجان میهمانان ردیف‌های ذکر شده در قبال حوادثی چون آتش‌سوزی و غیره، تردد وسائل نقلیه غیر امدادی در میدان مقابل ردیف‌های مذکور و معابر مجاور حتی در ایام بارندگی مطلقاً ممنوع می‌باشد.میهمانان محترم می‌توانند خودروی خود را در محل قید شده پارک، و وسائل مورد نیازشان  را تنها از طریق چرخ دستی مخصوص  و مناسب (مجهز به باران‌گیر و چراغ روشنایی) جابجا نمایند. لذا استدعا می‌گردد، در صورت عدم امکان، و یا عدم تمایل به "حمل اثاثیه توسط چرخ دستی مخصوص از محل پارک خودرو تا محل سوئیت"،  از رزرو سوئیت‌های این ردیف‌ها جداً  جداً جداً خوداری نمایید، بدیهی است با توجه به تذکرات صورت گرفته هیچگونه اعتراضی در زمان حضور در مجتمع پذیرفته نخواهد شد.
 
5- تفکیک اطاق خواب، در کلیه سوئیت‌های ردیف‌ شقایق، به وسیله دیواره متحرک می‌باشد.
6- محیط مجتمع کاملاً خانوادگی (همراهی زوج و زوجه و یا خانم  و آقای با "سن قانونی" و محرم به یکدیگر) تعریف شده، لذا  ازپذیرش یک یا چند خانم (حتی در قالب مادر و فرزندان و...) و یا یک یا چند آقا (حتی در قالب پدر و فرزندان و ...) امکان‌پذیر نخواهد بود. بدیهی است در صورت عدم رعایت ضوابط قید شده، پذیرش و یا عودت وجه امکان‌پذیر نبوده، و عواقب ناخوشایند ناشی از عدم پذیرش، بعهده صاحب معرفی‌نامه خواهد بود.
7- جایگزینی سوئیت: در صورت عدم امکان ارائه سوئیت رزرو شده، یکی از سوئیت‌های آماده در هریک از ردیف‌های مجتمع به میهمان تحویل خواهد گردید، درغیر اینصورت، مدیریت مجتمع موظف است نسبت به رزرو سوئیت جایگزین در اقامتگاه‌های همجوار (با ابعاد مشابه و بدون دریافت وجه اضافی ازمیهمان) اقدام نماید. ضمناً در صورتیکه سوئیت از داخل مجتمع جایگزین گشته و با سوئیت رزرو شده اختلاف قیمت داشته باشد، مابه‌التفاوت مبلغ پرداختی، محاسبه و اعمال خواهد شد.
8- این معرفی‌نامه و همچنین مبلغ پرداختی منحصراً جهت پذیرش صاحب معرفی‌نامه، و در صورت تأهل، همسر و فرزندان مجرد ایشان و همچنین درصورت مجرد بودن صاحب معرفی‌نامه، پدر و مادر ایشان، می‌باشد لذا پذیرش افراد دیگر (صرف نظر از نسبت این افراد با صاحب معرفی‌نامه) بعنوان همراه تلقی گردیده و ضمن رعایت "ضوابط پذیرش نفرات همراه" مستلزم پرداخت هزینه می‌باشد.
 
9- شرایط پذیرش نفرات همراه: 1- هزینه هر نفربا احتساب نوزاد30000تومان می‌باشد. از15 فروردین لغایت 12 خرداد و ششماهه دوم سال (به‌استثناء ایام تعطیل)، مبلغ مذکور با محاسبه 50% تخفیف به 15000تومان کاهش می‌یابد. 2- هزینه نفرات همراه در زمان پذیرش از طریق دستگاه کارت‌خوان بانکی به حساب تشکیلات واریز و قبض آن به صاحب‌معرفی‌نامه تحویل خواهد گردید. 3-مبلغ دریافتی نفرات همراه، بابت کل زمان اقامت بوده و تفکیک پذیر نمی‌باشد. 4- اقامت نفرات همراه، در همان سوئیت و با همان امکانات خواهد بود. هـ- سقف نفرات قابل پذیرش با احتساب همراه (به شرط پرداخت هزینه آنان) در واحدهای زیر45متر7 نفر، وبالاتر از آن 9 نفر می‌باشد 5- هماهنگی قبل از سفر در مورد پذیرش نفرات همراه، با دفتر پذیرش الزامی است.
10- زمان انجام پذیرش: امور پذیرش ازساعت 14 لغایت 22 صورت می‌پذیرد، پذیرش پس از ساعت 22 در صورت هماهنگی قبلی با دفتر پذیرش بلامانع می‌باشد. لیکن در صورت حضور پس از ساعت یک بامداد امکان ورود خودرو به مجتمع تا ساعت 6 بامداد وجود ندارد، میهمانان محترم می‌توانند خودروی خود را در این مدت روبروی مجتمع پارک نمایند.
11- عدم حضور صاحب معرفی‌نامه در مجتمع(به هر دلیل)، موجب ابطال معرفی‌نامه گردیده، وعودت وجه آن نیز تحت هیچ شرایط میسر نخواهد بود.
12- لغو درخواست رزرو سوئیت،  چنانچه تا 96 ساعت قبل از تاریخ رزرو(تاریخ تحویل سوئیت)، در سامانه ثبت گردد، 90%وجه پرداختی حداکثر ظرف مدت چهل و پنج روز، (صرفاً به صاحب معرفی نامه حتی اگر رزرو با کارت بانکی شخص دیگری صورت گرفته باشد)، عودت داده خواهد شد، لیکن درصورت عدم حضور در مجتمع، و یا ثبت "لغو درخواست" در سامانه پس از سپری شدن مهلت تعیین شده، امکان عودت هیچگونه وجهی وجود ندارد.
13- عدم حضور،(تا 24 ساعت پس از تاریخ رزرو و بدون اطلاع قبلی) در مجتمع به منزله انصراف تلقی خواهد گردید.
14- هزینه پارک خودرو 9000 تومان می‌باشد.
15- ورود و خروج به مجتمع و پارکینگ(بصورت پیاده و یا همراه خودرو) از ساعت 1 بامداد لغایت 6 بامداد ممنوع می‌باشد.
16- اطلاعات تفصیلی سوئیت‌ها -محوطه مجتمع، و امکانات موجود در آنها: کلیه اطلاعات در این رابطه بصورت متن و تصویر درسایت اختصاصی مجتمع و همچنین در کانال مجتمع در پیامرسان‌های داخلی درج گردیده، لذا جهت آگاهی دقیقتر عزیزان از ذکر آن در معرفی‌نامه خود داری نموده و توجه اعضاء محترم را به مراجعه به موارد مذکور جلب می‌نماییم.
17- به اطلاع می‌رساند سرویس بهداشتی سوئیت‌های ردیف‌های: زنبق - شقایق و یاس، غالباً فاقد سقف کاذب می‌باشند.
 
لازم به ذکر است: 1- تنها سیستم گرمایشی مجتمع در فصول سرد، "اسپیلت" می‌باشد که گرمایشی با حداکثر چند درجه بیش از استاندارد (21تا20 درجه) ایجاد می‌نماید، لذا از آندسته از عزیزانیکه این میزان گرما را مناسب نمی‌دانند خواهشمندیم لوازم پوششی مناسب را به همراه بیاورند. 2- در صورتیکه ضمن استفاده میهمان، اسپیلت دچار نقص فنی گردد، مدیریت مجتمع موظف است تا زمان حضور تعمیرکار و رفع نقص فنی ایجاد شده، پنکه یا بخاری (متناسب با فصل) به عنوان وسیله جایگزین، در اختیار میهمانان محترم قرار دهد. 3-با توجه به عدم وجود آب لوله‌کشی شرب در منطقه، کلیه آب‌های موجود در مجتمع "آب چاه" می‌باشد، (آب معدنی جهت فروش در بوفه مجتمع عرضه می‌گردد).
 
به خاطر داشته باشید هرگونه توصیة کتبی و یا شفاهی افراد مسئول و یا غیر مسئول در صورت مغایرت با مفاد این معرفی‌نامه، فاقد اعتبار بوده و مسئولین مجتمع موظف به اجرای کامل و دقیق ضوابط قید شده در این معرفی نامه می‌باشند.
 
وارد نمودن و به همراه داشتن هر نوع حیوان خانگی  و غیرخانگی به مجتمع اکیداً ممنوع بوده و از ادامة اقامت خاطیان جلوگیری بعمل خواهد آمد.
 
تلفن تماس:َ 01342502406 و ساعات پاسخگوئی 10 لغایت 12 و 18 لغایت 22 می‌باشد.
رایانامه(ای‌میل):chamkhane@chmail.ir
پیامرسان سروش-دفتر پذیرش:َ shahid_emamy@
پیامرسان سروش عودت وجه:shahidemami@                                                                                                                                                                                                                   سامانه‌پیامکی:02133063011

کانال مجتمع در تمامی پیامرسان‌های داخلی: shahidemamy@

امکانات این استراحتگاه
تختخواب   حمام   سرويس بهداشتي   آشپزخانه(باوسایل)   پاركينگ   تلويزيون   کولر گازی   یخچال   پتو