معرفی مجتمع گردشگری - فرهنگی شهید امامی چمخاله

معرفی استراحتگاه

ضوابط مجتمع تفریحی فرهنگی شهید امامی(چمخاله)

  هشدار - هشدار!!!!

میهمان محترم، مقدمتان را به مجتمع شهید امامی گرامی داشته و به اطلاع می‌رسانیم: عدم توجه کامل به مطالب ذیل،(قبل از عزیمت به مجتمع) بطور قطع و یقین مشکل‌ساز خواهد بود، و درموارد خاص نیز با عرض پوزش منجر به ورود عضو به لیست ممنوعه می‌گردد، لذا استدعا داریم با مطالعه کامل معرفی‌نامه، و اجرای آن، اوقات خوشی را سپری نموده و احیاناً افتخار میزبانی‌اتان را از ما سلب ننمائید.

الف-مطالعه کامل معرفی‌نامه و پذیرش تک تک موار قید شده در آن.

ب-مراجعه به سامانه اختصاصی مجتمع، و کانال اطلاع‌رسانی مجتمع در پیامرسان‌های داخلی، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی قبل از انجام رزرو.

ج-پذیرش ضوابط داخلی مجتمع و تعهد به رعایت کامل آن (خصوصاً رعایت پوشش اسلامی) و همچنین تذکرات مسئولین انتظامی مجتمع (جهت برقراری نظم عمومی و اجرای ضوابط) در طول مدت اقامت.

د-بدیهی است درصورت عدم توجه، صاحب معرفی‌نامه (به هر دلیل ممکن) مسئول عواقب ناخوشایند، و مشکلات پیش آمده خواهد بود، و مدیریت مجتمع امکان هیچگونه مساعدتی را در رفع آن نخواهد داشت.

ه-(ساعت تحویل سوئیت 14، و ساعت تخلیه سوئیت، 9 صبح می‌باشد)

و-مجتمع شهید امامی - چمخاله، یک مجتمع  تفریحی- فرهنگی و برخودار از محیطی شاد بوده و بر خلاف عنوان فوق، صرفاً یک استراحتگاه نیست.

01-همراه داشتن شناسنامه تک تک میهمانان بانضمام مدارک احراز زوجیت، در زمان پذیرش اجباری است و کارت ملی یا هر مدرک شناسایی دیگری به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود.

 02-باتوجه به شرایط خاص محوطه در بخش ردیف‌های زنبق، شقایق و یاس، بنا به دلائل متعدد، امکان ورود خودرو رزرو کنندگان این ردیف‌ها  به مجتمع، تحت هیچ شرایط مقدور نمی‌باشد. لیکن محل پارک مخصوص، در فاصله 143 متری به این امر اختصاص داده شده وجهت سهولت در انتقال اثاثیه نیز، چرخ دستی‌هایی مناسب تهیه و در اختیار میهمانان محترم قرار داده خواهد شد، با توجه به موارد قید شده، از آن دسته از عزیزانی‌ که به هر دلیل  ممکن شرایط مذکور را قابل قبول و اجرا نمی‌دانند، استدعا می‌گردد، بطور قطع از اقدام به رزرو سوئیت در ردیف‌های قید شده خودداری نمایند. لازم به ذکر است جهت حفظ امنیت جانی میهمانان و پیشگیری از تکرار حوادث تلخ قبلی، تخلیه اثاثیه از خودرو به چرخ دستی و بلعکس در خیابان اصلی مطلقاً ممنوع بوده و تنها در داخل "محوطه مخصوص پارک خودرو" مجاز می‌باشد.

03-محیط مجتمع کاملاً خانوادگی (همراهی زوج و زوجه و یا خانم  و آقا با "سن قانونی" و محرم به یکدیگر) تعریف شده است. لذاپذیرش یک یا چند خانم (حتی در قالب مادر و دختران و...) و یا یک یا چند آقا (حتی در قالب پدر و پسران و ...) امکان‌پذیر نخواهد بود. بدیهی است در صورت عدم رعایت ضوابط قید شده، پذیرش و یا عودت وجه امکان‌پذیر نبوده، و عواقب ناخوشایند ناشی از عدم پذیرش میهمان، به عهده صاحب معرفی‌نامه خواهد بود.

04-این معرفی‌نامه و همچنین مبلغ پرداختی منحصراً جهت پذیرش صاحب معرفی‌نامه، (در صورت تأهل، بهمراه همسر و فرزندان مجرد ایشان) و همچنین (درصورت مجرد بودن صاحب معرفی‌نامه، بهمراه پدر و مادر ایشان،) می‌باشد. لذا پذیرش سایر افراد (صرف‌نظر از نسبت این افراد با صاحب معرفی‌نامه) طبق ضوابط "نفر همراه" تلقی گردیده، و مستلزم پرداخت هزینه می‌باشد.

 05-شرایط پذیرش نفرات همراه و هزینه پارکینگ: 5-1: هزینه هر نفر با احتساب نوزاد30000تومان می‌باشد. از15 فروردین لغایت 12 خرداد و ششماهه دوم سال (به‌استثناء ایام تعطیل)، مبلغ مذکور با محاسبه 50% تخفیف به 15000تومان کاهش می‌یابد.) 5-2: هزینه نفرات همراه در زمان پذیرش از طریق دستگاه کارت‌خوان بانکی به حساب تشکیلات واریز و قبض آن به صاحب‌معرفی‌نامه تحویل خواهد گردید. 5-3: مبلغ دریافتی نفرات همراه، بابت کل زمان اقامت بوده و قابل تفکیک به روز نیست. 5-4: اقامت نفرات همراه، در همان سوئیت و با همان امکانات خواهد بود. 5-5: سقف نفرات قابل پذیرش با احتساب همراه (به شرط پرداخت هزینه آنان) در واحدهای زیر45متر7 نفر، وبالاتر از آن 9 نفر می‌باشد، 5-6: هماهنگی قبل از سفر در مورد پذیرش نفرات همراه، با دفتر پذیرش الزامی است. 5 -7:  هزینه پارک خودرو 9000 تومان بوده و قابل تفکیک به روز نیست.

06-زمان انجام پذیرش: امور پذیرش ازساعت 14 لغایت 22 صورت می‌پذیرد، (لیکن پس از ساعت 22 در صورت هماهنگی قبلی با دفتر پذیرش بلامانع می‌باشد.) (در صورت حضور پس از ساعت یک بامداد امکان ورود خودرو به مجتمع و محل پارک خودرو، تا ساعت 6 بامداد وجود ندارد، میهمانان محترم می‌توانند خودروی خود را در این مدت روبروی مجتمع پارک نمایند.)

07-عدم حضور صاحب معرفی‌نامه در مجتمع(به هر دلیل)، موجب ابطال معرفی‌نامه گردیده، وعودت وجه آن نیز تحت هیچ شرایط میسر نخواهد بود.

08-لغو درخواست رزرو سوئیت:  چنانچه تا 96 ساعت قبل از تاریخ رزرو(تاریخ تحویل سوئیت)، در سامانه ثبت گردد، 90%وجه پرداختی حداکثر ظرف مدت چهل و پنج روز، (صرفاً به کارت بانکی صاحب معرفی‌نامه (حتی اگر رزرو با کارت بانکی شخص دیگری صورت گرفته باشد)، واریز خواهد شد، لیکن درصورت عدم حضور در مجتمع، و یا ثبت "لغو درخواست" در سامانه پس از سپری شدن مهلت تعیین شده، امکان عودت هیچگونه وجهی وجود ندارد.

09-ورود و خروج به مجتمع و پارکینگ (بصورت پیاده و یا همراه خودرو) از ساعت 1 بامداد لغایت 6 بامداد ممنوع می‌باشد.

10-کلیه سوئیت‌ها دو تختخوابه می‌باشند. اطلاعات تفصیلی در مورد لوازم سوئیت‌ها، محوطه مجتمع، و دیگر امکانات، به‌صورت متن و تصویر درسایت اختصاصی مجتمع و همچنین در کانال مجتمع در پیامرسان‌های داخلی درج گردیده است. لذا جهت آگاهی دقیق‌تر عزیزان، از ذکر آن در معرفی‌نامه خود داری نموده، وتوجه اعضاء محترم را به سایت اختصاصی مجتمع  و کانال‌های اطلاع رسانی مجتمع در پیام‌رسان‌های داخلی (آدرس در ذیل صفحه) اطلاعات کامل را کسب نمایند.

11-جایگزینی سوئیت: در صورت بروز مشکل در ارائه سوئیت رزرو شده، یکی از سوئیت‌های آماده در هریک از ردیف‌های مجتمع جایگزین خواهد گردید. درغیر اینصورت، مدیریت مجتمع موظف است نسبت به رزرو سوئیت در اقامتگاه‌های همجوار (با ابعاد مشابه و بدون دریافت وجه اضافی ازمیهمان) اقدام نماید. ضمناً در صورتیکه سوئیت جایگزین از داخل مجتمع بوده و با سوئیت رزرو شده اختلاف قیمت داشته باشد، مابه‌التفاوت مبلغ پرداختی، محاسبه و اعمال خواهد شد.

12-تفکیک اطاق خواب، در کلیه سوئیت‌های ردیف‌ شقایق، به وسیله دیواره متحرک می‌باشد.

13-در صورتیکه ضمن استفاده میهمان، اسپیلت دچار نقص فنی گردد، مدیریت مجتمع موظف است تا زمان حضور تعمیرکار و رفع نقص فنی ایجاد شده، پنکه یا بخاری (متناسب با فصل) به عنوان وسیله جایگزین، در اختیار میهمانان محترم قرار دهد.

14-با توجه به عدم وجود آب لوله‌کشی شرب در منطقه، کلیه آب‌های موجود در مجتمع "آب چاه" می‌باشد، (آب معدنی جهت فروش در بوفه مجتمع عرضه می‌گردد.)

15-به خاطر داشته باشید هرگونه توصیة کتبی و یا شفاهی افراد مسئول و یا غیر مسئول در صورت مغایرت با مفاد این معرفی‌نامه، فاقد اعتبار بوده و مسئولین مجتمع موظف به اجرای کامل و دقیق ضوابط قید شده در این معرفی‌نامه می‌باشند.

16-وارد نمودن و به همراه داشتن هر نوع حیوان خانگی  و غیرخانگی به مجتمع اکیداً ممنوع بوده و از ادامة اقامت خاطیان جلوگیری بعمل خواهد آمد.

 تلفن تماس:َ 42502406-013 و ساعات پاسخگوئی 10 لغایت 12 و 18 لغایت 22 می‌باشد.

پیامرسان سروش-دفتر پذیرش: @shahid_emamy

کانال اطلاع‌رسانی در پیام‌رسان‌های داخلی:@shahidemamy 

سایت اختصاصی مجتمع: cham.ir 

 

امکانات این استراحتگاه
تختخواب   حمام   سرويس بهداشتي   آشپزخانه(باوسایل)   پاركينگ   تلويزيون   کولر گازی   یخچال   پتو  
time:0.034227848052979 memory usage:2 mb